Petr Lukáš

Dobře naučí a vysvětlí, nedělá podrazy, jen nesmíte u něj šidit projekt. Pokud chcete mít volnější hodnocení projektu, tak na to jsou lepší jiní cvičící, většinou doktorandi.

Tučňák

Tučňák - 26.03.2018

[UDBS] Velmi kvalitní cvičící, vysvětlit učivo umí a je taky ochotný. Akorát si ho nesmíte zprotivit flákáním. Obvzlášť ne u projektu, to vám to pak celkem zavaří.

Foxaves

Foxaves - 19.01.2018

Dobrý učitel, na cvičení vás toho dost naučí. Nechá vás chvilku potrápit z příklady, co jsou na dané cvičení určené a pak je důkladně probere a vysvětlí co a jak. Při hodnocení písemek se přesně drží toho co nastaví garant předmětu (my jsme měli Baču), např. u testu na SELECty dával body jenom za to, když příkaz házel přesně ten výsledek co měl on, třebas když vám tam chybělo jedno slovo např. DISTINCT u COUNTu tak za to byla 0, ale to bych spíš vytknul Bačovi než jemu. Jinak super doporučuju

TomSte

TomSte - 10.01.2018

Skvělý vyučující, poradí, pomůže, látku dokáže perfektně vysvětlit a názorně ukázat, nevadí mu opakovat znovu a znovu výklad pro nechápající, poukáže na časté chyby, které jsou dělány, aby jejich vznik eliminoval. Víc nevím, co dodat. Jen asi to, že takových vyučujících je málo ;-)

hrac

hrac - 15.10.2017

Fanastický vyučujúci, chápavý, ústretový,... Ktorý rozumie tomu, čo učí a je vidieť že s tým má bohaté skúsenosti. Škoda že sa nedá dať viac ako 10 bodov, skutočne si ich zaslúži.

DaniellesShadow

DaniellesShadow - 12.05.2017

..

MR.BLBEC

MR.BLBEC - 29.04.2017

Výborný cvičiaci, vždy vysvetlil, poradil. Vďaka nemu som s UDBS nemal problémy (až na prvý test zo SELECT, ten som dal až na druhý raz), projekty hodnotil mierne, len sa treba držať pokynov, odovzdávať na čas a keď má k vášmu projektu nejakú pripomienku určite ju do projektu doplňte.

matador

matador - 16.12.2016

Zatím nejlepší cvičící, se kterým jsem se měl možnost setkat. Probíranou látku dokáže podat srozumitelně a na všechny dotazy rád odpoví.

dvoracek.h

dvoracek.h - 21.12.2015

Učivo dobře vysvětlil, na cvičeních to není jen o tom, že "něco děláme", ale dokáže to vysvětlit tak, abychom to pochopili a udělali sami. Nepotopí, pomůže. Nejlepší volba na databázové předměty.

m4x111

m4x111 - 12.01.2015

Výborný cvičiaci, učivu rozumie, na každom cviku začne krátkou prednáškou, mal som ho aj na UDBS aj DAIS a po celý rok sa s ním skvelo spolupracovalo, Na testoch sa snaží pomôccť keď vidí že sa snažíte a chodíte na cvika, ochotný pri konzultáciach projektov....

tomas.simcisko.41

tomas.simcisko.41 - 20.05.2014

Výborný cvičící, snaží se vysvětlit danou látku přehledně, když někdo něco nechápe tak velmi rád pomůže. Pro UDBS a DAIS je to nejlepší volba.

tortugas

tortugas - 10.02.2014

Perfektní cvičící, snaží se aby jste učivo pochopily, ochotný bez problému pomůže. Na testech nepotopil a nakopnul když jste nevěděly.

x.soldier

x.soldier - 05.12.2013

Mlady, ale opravdu prijemny a vpohode. Snazi se naucit a pomuze. Urcite doporucuju na DAIS i UDBS, pri testech celkem poradil a urcite nepotopil, uvidim jeste jak bude resit projekt, ale pro me jasna volba :)

Harys

Harys - 07.03.2013

Mladý doktorand, který ví jak vysvětlit učivo, které je občas docela záludné, velký pohodář, ochotný, pomůže. Díky němu jsem předmět ÚDBS pochopil, i přes záludné zadání testu i cvičení pana Bači.

Fishi

Fishi - 18.12.2012

Databázové a informační systémy

159 souborů

Ve druhé části databázového bloku se seznámí studenti s jedním SŘBD podrobně, s řadou dalších SŘBD informativně. Dále se rozšířuje teorie databázových systémů: metody ochrany konzistence databáze, ...

Úvod do databázových systémů

139 souborů

Cílem tohoto kurzu je seznámit studenty se základními pojmy databázových technologií jako je relační datový model a SQL jazyk pro definici, manipulaci a dotazování dat. Po absolvování kurzu budou ...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.