Marek Menšík

Na ULM skvelá voľba, nebola šanca pri ňom predmet neprejsť. Ústretový ponúknuť možnosť spraviť skúšku aj keď niekto nespravil na 3 termínoch. Na testy dával to, čo sa robilo na cvikách a na tých sa to vždy poriadne precvičilo a skvelo vysvetlilo. Okrem toho má aj skvelý zmysel pre humor a k študentom pristupuje priateľsky. Aj keď zo začiatku môže na niekoho pôsobiť svojsky, myslí to vždy dobre.

m

m - 20.06.2020

Nejvíc mega borec na UTI. Po prvním cviku jsem si říkal, co to je za ocasa, ale v dalších cvičeních se mi pohled na něj úplně změnil. Je to prostě mladý borec, co výuku (kterou btw vysvětlí tak, že ji pochopí i ten nejvíc mega hlupák jako já) prokládá vtípky a body z něj stříkají jako vodička z pipinky nějaké dvanáctileté borky, která přijela na utubering a uviděla petra lexu. Pokud teda nemáte smysl pro humor úplně opačný, než Marek, pravděpodobně se vám zalíbí, tak jako nám! Na zápočtovou i zkouškovou písemku připraví dokonale, projde s vámi všechny příklady, takže na písemkách uvidíte v zadání jen jiná čísla. Po zápočtovce nás ještě pozval na pívo do své oblíbené hospůdky, kde zařídil i občerstvení a dokonce nabídl i tykání :)

daskcz

daskcz - 10.10.2018

Když nevíte koho si zvolit na UTI, tak si dejte Marka. Asi nejlepší učitel na UTI, soudě podle toho co mi říkali kámoši co měli někoho jiného. Z UTI je minimální počet za aktivitu 3 body, které musíte dostat, aby jste udělali zápočet. Marek všem dal 1 bod za to, že jsme přišli na první hodinu. V průběhu semestru snažil rozdávat body jak jen to bylo možné. Zeptal se na nějakou otázku a kdo odpověděl první dostal bod. Není problém získat maximum na aktivitě. Probíranou látku vždycky bezvadně vysvětlit tak, aby to všichni pochopili. Po zápočtu pozval všechny studenty co učil na pivo do baru BOOMBAY, kde měl otevřený účet na 2000 kč. Měl zajištěné občerstvení a mohli jsme si s ním dát pivo a potykat si s ním, takže už to nebyl pan učitel ale "Marek" :D

TomSte

TomSte - 10.10.2018

Nejlepší volba na UTI, má smysl pro humor, výborně podává učiv, opravdu naučí, je štědrý na body a navíc nás po zápočtu pozval na pivo. Vlastně by to byla jasná volba na jakýkoliv předmět.

marcipan

marcipan - 06.06.2018

Jeden z nejlepších učitelů na VŠB. Jasná volba na jakýkoliv předmět

Alixer

Alixer - 01.06.2018

Prostě borec, naučí a body také rozdává ;)

Korock

Korock - 31.05.2018

[UTI] Je to naprostý despotický psychopat. Takže si myslím, že fajn člověk, pobaví, naučit umí, zápočet u něj zvládne naprosto každý, doporučuju.

hajmajeboss

hajmajeboss - 10.05.2018

Asi nejlepší učitel na FEI. Po zápočtu zve všechny své studenty na pivo. :)

merita

merita - 16.11.2017

Dobrý cvičiaci snaží sa všetko vysvetliť aj keď nechápete tak mu nerobí problém to znova vysvetliť. Hlavne pred zápočtovkou robí nalievareň (prepočíta tam zápočtovú pisomku z minulých rokov) čo veľmi pomôže. Po zápočtovke pozýva na pivo.

Bednar1k

Bednar1k - 03.05.2016

Podle mě výborný učitel, učivo dovedl krásně vysvětlit, byla s ním i sranda. Nemám, co bych napsal proti.

mirecloc

mirecloc - 09.06.2015

Všechno co je tady napsáno je trochu pravda, jeho chování je někdy zvláštní a je těžko rozpoznat jak moc to myslí vážně a kdy si dělá prdel. Nicméně pokud k němu chodíte na cvičení pravidelně, tak vás látku naučí (na MatLogiku super, osobně mě mrzí, že neučí i Teoretickou informatiku). Nepřijde mi arogantní, jen ho je třeba brát s rezervou. Dělá věci jako "doučko před zápočtem", kde na tabuli propočítá typovou zápočtovou písemku, kdykoliv je ochoten poradit + po semestru zve své cvičení na pivo. Nevím, který jiný cvičící je tak aktivní, určitě je jeden z nejlepších na FEI.

safiron

safiron - 10.12.2014

Zatím nejhorší "zážitek" za celé 4 roky na VŠB. Je sice pravda, že učivo umí vysvětlit, ale to chování je naprosto otřesné. Ponižování před tabulí, řeči typu "Studenti jsou ovečky a já bůh, kterého musíte poslouchat" jsou na denním pořádku. Na druhou stranu je fajn, že na prvním cviku upozorní, že je despota a jeho ego proráží strop :).

Fr3d1

Fr3d1 - 02.05.2014

Pro mě nejlepší učitel (tak ho neoslovujte) na škole. Vysvětlí, poradí, na zápočtu pomůže, seč může. První učitel, který mi stál za to, abych ho ohodnotil. Pokud látku nechápete (což se mi stávalo hodně často), klidně vám udělá doučování. Kvůli lidem jako je on mám výšku rád a i otřesný předmět jako je UTI vám nebude vadit.

Jirka1111

Jirka1111 - 01.05.2014

Také souhlasím s Demilichem, velmi trefná diagnóza.

amissus

amissus - 02.04.2014

Souhlas s Demilichem

Hartja

Hartja - 14.01.2013

vřele doporučuju na cvika z UTI, umí vysvětliít, a když nevíš,.tak je ochotný vysvětlit

Jurasz20

Jurasz20 - 11.05.2012

(Měl jsem jen na ML - přednášku.) Látku vysvětluje dobře. Je pochopitelná, lze se zeptat. Občas má ale chvíle, které je potřeba skousnout. Například jsem se zbytečně nechal vytočit zákazem použít obyčejnou tužku na písemce. Propisky ONLY! Zkouška byla taky v pohodě (ústní), protože nebazíroval na slovíčkách a když viděl, že to vím, ale prostě se do toho z nervozity zaplétám, dal možnost to ukázat jinak. (Např. vysvětlit látku - nešlo, tak ukázat na příkladu.)

Seung

Seung - 01.02.2012

skvely na UTI, naucil, pobavil, ikdyz to byla takova logika/matika, tak me to s nim bavilo :)

STANKAR

STANKAR - 28.01.2012

Dobře vysvětlí a je s ním prdel :-D, doporučuju.

Forseti

Forseti - 20.05.2011

v klidu borec,sice prednasejici z logiky,ale na cvikach se to opravdu snazi vysvetlit,ale obcas to az moc zere.Ale na cvika z UTI bych ho doporucoval

Donald

Donald - 03.03.2011

Ne! Tento člověk prostě mi osobně nesedí. Občas jsem měl chuť ho prostě zaškrtit, ale asi je to můj problém, že mi vadí jeho chování, které já prostě nemůžu vystát. Ostatní sice říkají, že je vpohodě, já však toto od něj nezažil. Na zápočtových písemkách horší než ženská ve svých dnech. Prostě to moc baští. Nevím čeho tím chce docílit. Je na něm úplně vidět, že to mnohdy dělá schválně... Tento přístup osobně nechápu a doufám, že s ním již nikdy nepříjdu do kontaktu.

Demilich

Demilich - 04.01.2011

Má sice místy celkem svérázné jednání... nicméně na cvika super a na zkoušku taky:-)

jacques

jacques - 04.01.2011

na logiku vklidu, dobře vysvětluje i učí...velice doporučuji.je fakt dobrej.

bay011

bay011 - 27.10.2010

Tvaril sa obcas dost namyslene obcas sa snazil niekoho zhodit ale ak sinieco nevedel tak vysvetlil.

troper

troper - 14.05.2010

Úvod do teoretické informatiky

147 souborů

Studenti se seznámí se základy výrokové a predikátové logiky. Probereme pojem přímého a nepřímého důkazu a základní metody pro důkaz logické pravdivosti a platnosti úsudku. Dále se studenti seznámí...

Inteligentní systémy

9 souborů

Student bude seznámen s problémy, které jsou předmětem discipliny Logická sémantika a reprezentace znalostí. Přesné určení významu výrazu přirozeného jazyka spočívá v nalezení algoritmicky struktur...

Matematická logika

14 souborů

Cílem předmětu je seznámit studenty s pojmovým aparátem a metodami výrokové logiky, predikátové logiky 1. řádu a teorií formálních systémů. Tento aparát a tyto metody jsou běžně používány v různýc...

Paradigmata programování

17 souborů

Předmět je rozdělen do dvou samostatných celků. V části věnované funkcionálnímu programování bude výuka zaměřena na metody vycházející z lambda kalkulu, funkcí vyššího řádu a rekurze s využitím ja...
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.