Radek Novák

[ZEL] Prostě Novák :D Za mě to byl naprosto v pohodě učitel, pokud sis na měření nevěděl rady, neměl problém ti pomoct či ti celý obvod zapojit a naměřit za tebe. Protokoly ale řeší trošku víc a dva body jsou mnohdy nereálná meta. Ale i tak ho mohu jen doporučit.

Ondrušek Roman

Ondrušek Roman - 25.02.2018

V pohodě učitel. Nejede jenom podle souborů z LMS, ale taky si s ním spočítáte něco navíc. Pokud máte problém se zapojením, stačí se ozvat a projde s vámi celé zapojení a vše vysvětlí. Někteří učitelé dávali automaticky 2b za protokol když byl nějaký svátek a odpadla hodina. S panem Novákem si ovšem úlohu musíte zapojit v náhradním týdnu. Jinak protokoly zkoumá docela pečlivě, tak si na nich dejte záležet. PS: Tak pojďme panstvo.. :)

Brtnik

Brtnik - 28.05.2017

Docela v klidu, ukáže co a jak. Docela dost se u něj počítá, ale vzhledem k tomu, že šikovní si vezmou taháček k závěrečnému testu, není třeba si ani moc opisovat, jen to hlavní.

petr0035

petr0035 - 28.02.2017

Hodiny s Pánom Novákom sú premenlive podľa jeho nálady avšak v konečnom súčte patrí medzi tých dobrých. Občas poteší študentov otázkou z iného odvetvia napr filmy

Bajan

Bajan - 15.02.2016

Vcelku dobrý učitel , občas trochu náladový a vtedy je lepšie byť ticho. Zo začiatku automaticky počíta s tým , že každý vie nejaké základy o elektronike. Pre gymakov trošku problem. Ináč dopohody

falballa

falballa - 15.02.2016

Zdravim panstvo. Takto spravidla začínal pán Novák svoje cvičenia. Inteligentný, rozhľadený človek, ktorého jedinou nevýhodou je občasná náladovosť, ale inak s ním nie je nijaký problém.

matador

matador - 15.02.2016

Kdyz si z techto predmetu ktere uci Novak nebo Jahelka chcete vybrat ucitele,tak jedine Novaka! Je to borec a snim to udelate..

deu010

deu010 - 11.09.2012

Je to borec, mě kterému elektro nic neříká v povinných předmětech hodně pomohl !

safiron

safiron - 11.04.2012

Na MT jasna volba, protože to nikdo jiny "lepsi" neučí. Jeho chování dost záleží na tom jakou má zrovna náladu. Dokáže poradit a obodovat projekt za plný počet bodu bez větší námahy, ale když nemá svůj den jebe vás za sebemenší nepřesnost... Tváře si nepamatuje takže jestli chodíte nebo nechodíte na přednášky nebo cvičení je naprosto jedno, teda pokud nechcete přijít o jeden bod, který dává za docházku :-)

Houmi

Houmi - 28.01.2012

sam se v tom sem tam zamotal, ale jinak vzdycky dobre vysvetlil a poradil, takze jsem s nim byl spokojeny :)

STANKAR

STANKAR - 28.01.2012

Paradni ucitel, ktery vam chce jen vyjit vstric, dokaze pomoct pri reseni projektu i zkousky, projekty jsou zvladnutelne, ne jako u kolegy Jahelky. Je dobre chodit na prednasky, kdyz se tam nikdo neukaze tak je na cviku peklo. jinak musim jen chvalit.

pjecja

pjecja - 20.01.2012

Dokáže skvěle vysvětlit jakoukoliv látku, má trpělivost a je vstřícný. Vše, co by měl správný profesor mít.

drax

drax - 20.01.2012

Pomohl při řešení projektů a moc to nehrotil. Občas hodil i nějakou vtipnou hlášku

bohus

bohus - 20.10.2011

Výborný, když může, pomůže, musím se přiznat, že mě na konci semestru docela zachránil. Vtipný, jeho hlášky jsou nezapomenutelné :D Jen občas škoda, že není přítomen, když potřebujete.

Mrtvola

Mrtvola - 11.05.2011

Super učitel, má s člověkem trpělivost a když vidí, že tápete, sám se ozve a poradí :)

missi

missi - 29.03.2011

Vysvětluje místy složitě a zmateně. Občas si protiřečí. Jinak je v pohodě. Žádný arogantní jedinec, ale někdy trochu tápe.

neonrw3

neonrw3 - 31.01.2011

Človek, ktorý ochotne pomôže. Dané učivo chápe a vie ho vysvetliť pomerne jednoducho, takže ho pochopí každý kto prejaví aspoň ako takú snahu..........navyše na skúške študenta viac menej posúva k zdarnému koncu a nie ku dnu.

x.soldier

x.soldier - 06.09.2010

Ze začátku může působit na člověka dost odtažitě, ale tento názor se změní ve chvíli, kdy něco nevíte nebo s něčím máte problém - bez problému vše trpělivě vysvětlí a vyjde maximálně vstříc. Moje osobní zkušenost - když jsem při zapojování kombinačního obvodu udělal chybu a nedokázal ji najít, nebylo mu líno projít se mnou celý obvod kousek po kousku, najít chybu a pak mě vést při zapojování zbytku a to i po té, co už zapojování skončilo a všichni ostatní odešli.

Frogger

Frogger - 15.05.2010

Vynikající učitel s velkým přehledem o věcech, které učí, s vynikajícím vstřícným přístupem a tendencí člověku pomoct pokud neví (u zkoušky). Jednoznačně jeden z nejlepších učitelů, jakého jsem měl.

bandit

bandit - 20.02.2010

Logické obvody

298 souborů

Logické kombinační obvody - charakteristika logického systému, logická proměnná, logický operátor, zákony boolovy algebry, logické funkce v součtovém a součinovém tvaru, minimalizace funkcí, realiz...

Mikropočítačová technika I

14 souborů

Rozumět tvorbě aplikačních programů pro jednočipové mikropočítače v asembleru. Učební výstupy jsou stanoveny tak, aby studenti byli schopni identifikovat, aplikovat a řešit úlohy z oblasti tvorb...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.