Mikropočítačová technika I

Rozumět tvorbě aplikačních programů pro jednočipové mikropočítače v asembleru. Učební výstupy jsou stanoveny tak, aby studenti byli schopni identifikovat, aplikovat a řešit úlohy z oblasti tvorby mikropočítačových systémů.

Hodně kreditů

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 6/10
  • Souborů ke stáhnutí: 14
  • Předmět sleduje studentů: 6
  • Předmět učí lektorů: 2
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: MT1
Kredity: 8
Ukončení: Zkouška
Garant: Radek Novák
Projektů: 3
Bodů k zápočtu: 24

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Nebýt pana Nováka,tak bych to vživotě nedal..programování v ASSemlberu pro mě horor,céčko bylo lepší,ale i tak jsem dal zkoušku až na 3 pokus bo zkouška se skládá ze 2 částí,musí plně fungovat jednoduchá úprava Vašeho programu a potom ústní.Na ústní se stačí naučit pár věcí z elektroniky,ptá se na 3 jednoduché otázky.

kle0031

kle0031 - 17.04.2012

Je to vcelku zajimavy predmet kdyz umite programovat. Kdyz programovat neumite, jako ja, tak uz je to horsi. Nicmene je treba vyzdvihnout učitele pana Novaka-to je borec ktery vam dokaze dost pomoct:-), kdyz nema zrovna spatnou naladu. Je to ferovy ucitel...Jahelku urcite nebrat...

pjecja

pjecja - 20.01.2012

Pro mě předmět noční můra. Programovaní se snoubí s elektronikou:D Přesto musím přiznat: Nakonec jsem si z něj něco odnesl, jak celkem kvalitní znalosti Assembleru a C tak nějaké ty elektro znalosti. Pan Novák je velice dobrý učitel, u kterého jsem dostal easy projekty jinak nevím jak by to dopadlo u Jahelky. Toho doporučuji jen velkým mástrům, pokud nechcete sedět přes semestr v učebně a jen programovat.

drax

drax - 20.01.2012

Kdo chce kredity zadarmo, tak at se vyhne tomuhle predmetu. Pro ty co zajima mikropocitacova technika to muze byt zajimavy predmet. Celkem se za semestr delaji 3 projekty, kdy povinny je akorat 3.projekt ktery je potreba ke zkousce, kde dostanete za ukol udelat modifikaci.

atax

atax - 18.01.2011

Chodil jsem na cvičení k p. Novákovi. Trochu mě zarazilo, když za celou druhou hodinu řekl jen "tak, pracujte na svých projektech". Nicméně když nevíte poradí a hraje fér. Zásadní je projektu rozumět. Ti co si jej koupí od někoho, ty potom nemilosrdně dusí i 3h při obhajobě projektu.

sli167

sli167 - 15.12.2010

Měnim hodnocení.... Cvičení s Panem Novákem jsou perfektní... s tím druhým, brylatym, kudrnatým, namyšleným (Jahelka tuším?!) to je zlo.. Vyloženě trpím dojmem, že ten člověk chce z vás udělat vola a až se mu to podaří, musí to vedět celá skupina.. Naštěstí se tam nemusí chodit.

bandit

bandit - 18.01.2010

Je to čistě Assembler a PIC. Kdo měl na střední, je to víceméně 8 kreditů zadarmo. Body se získavají za projekty a za docházku. projekty jsou 3 a vždy následující je vylepšení původního takže se dá říct, že jeden velký projekt. Zkouška je udajně u vysvětlení programu z 3. projektu - asi aby jste dokázali, že tomu skutečně rozumíte. Jsem zvědav.

bandit

bandit - 15.11.2009

Radek Novák

Radek Novák

19 hodnocení


LO MT1
Martin Tomis

Martin Tomis

3 hodnocení


MT1 MT2 RBS RS RT RT 2
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.