Patrik Dubec

PJ2: přátelský, velmi ochotný vysvětlovat, ale v testu to nedá zadarmo.

qwertz

qwertz - 08.09.2014

PJ2- suprový učitel, vysvětlí všechno a co nevysvětlí, to hned najde na MDSN. Na testy doporučuji se učit celou látku, která byla s ním probírána( dává tam opravdu všechno na rozdíl od jiných uč.), jsou dost hardcore( ale to my chceme ne? :D).

hajnis

hajnis - 11.05.2013

Tohoto člověka jsem si zapsal na POSko na cvičení, protože o něm zde nebylo žádné pořádné hodnocení tehdy, byl nový a mladý a já doufal, že to bude kámoš co to nebude hrotit. Po prvních testech jsem ale musel uznat, že je to člověk poněkud rozpolcený. Tak popořadě. Ze začátku si hrál na kamaráda, smál se trapným vtípkům páru studentů co asi měli sítě rádi. Když se na jeho dotaz, jestli byl někdo na přednášce, nikdo nepřihlásil, tak se tomu pousmál a s úsměvem i přijal komenty studentů, přoč na přednášky nechodí.. To je ale ta "příjemná" strana mince. Po pár cvičeních přišly první testy a zjistili jsme, že náš cvičící nám vytváří snad nejtěžší zadání ze všech cvičících. Tam, kde měli jiní za 1 bod otázku stylu "Co se stará o směrování paketů v síti", tam my jsme měli za stejné ohodnocení otázku stylu "Popiš mi jak probíhá směrování, na základě čeho, co se o to stará a co se stane, když přijde paket takový a makový." Tolerantní nebyl, ubral velký podíl bodů nebo dokonce neuznal celou odpověď, pokud jste se snažili o vysvětlení svými slovy nebo pokud to nebylo přesné (myslím vcelku detaily). A od poloviny semestru se začalo stávat i to, že se už ani neptal kdo na přednášce byl nebo nebyl, ale jen řekl "vysvětlilo se to na přednášce, vysvětloval jsem to předchozí skupině na cvičení, takže to už opakovat nebudu". A bylo po prdeli. Za pravdu musím uznat, že když už se k vysvětlování dostal, tak vysvětlil polopaticky a dobře. Pokud někomu chyběly body k zápočtu, tak měl možnost se nechat přezkoušet. Hodnocení jsem vybral "nic moc", čili 4 hvězdy. Jestli si to tu o sobě přečte, tak doufám, že ty některé věci přehodnotí, má celkem velký potenciál k tomu aby ho studenti brali, jak jsem já sám čekal, jako "kámoše".

nirman

nirman - 22.01.2013

Je v pohodě, vysvětluje srozumitelně, nedělá naschvály.

Nepho

Nepho - 10.01.2013

V pohodě, na cvičeních pomůže, projekty nepotápí, komu chybí body v testech tak prozkouší a přidá

borek22

borek22 - 15.12.2011

Počítačové sítě

149 souborů

Cílem předmětu je poskytnout základní orientaci v problematice počítačových sítí. Studenti se seznámí s fyzikálními principy přenosu dat, přenosovými médii a metodami jejich sdílení, zebezpečením d...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.