Marek Běhálek

Pro začátečníky se nehodí. Jinak není to pedant.

Xavier Xavier

Xavier Xavier - 05.02.2019

[PJI] Hlavní náplní cvičení byla tvorba her v JavaFX, k tomu přidal dva ne příliš náročné testy. Hodnocení včetně projektu nehrotil. Látku z přednášek probíral hlavně teoreticky a ptal se nás jestli tomu rozumíme. Je ale velmi ochotný a na všechny dotazy byl schopný odpovědět.

Foxaves

Foxaves - 19.01.2018

[PJ1] Na hodinách jsme programovali hry jako Snake a TicTacToe, projekt moc nehrotí, mám sice dojem, že sem se nic nenaučil, ale na PJ1 je to asi nejlepší volba.

Redro

Redro - 13.01.2018

výborný učitel

Redg Derg

Redg Derg - 30.05.2017

Dobrý učitel, pohodář. Rád zopakuje, vysvětlí souvislosti.

Diegj24

Diegj24 - 10.05.2017

v klidu

Sebastian.Staviany

Sebastian.Staviany - 29.01.2017

Super volba pro PJ 1

Daniel Bill

Daniel Bill - 24.01.2017

PJ1 - začatečníci asi raději nebrat, hned se kódí hry a težko jsem se něco naučil u něho. Raději někoho jiného. 3 body za to že do dal nakonec všem co se trochu snažili.

Kenny

Kenny - 08.01.2017

Pokud jste unaveni z nudných přednášek, nechcete být zkoušeni a chcete se trochu ponořit do kódění v Javě (konkrétně JavaFX), tak Běhálek je ten pravý. V průběhu cvičení se programují primitivní verze her typu snake, tetris, bomberman, space invaders, atd. a nakonec jako projekt si můžete programovat co chcete. U projektu ho zajímají spíše vychytávky a propracovanost než ty primitivní věci, které by sám nakódil za 90 minut na cvičení. Jinak písemky byly jednoduché, víceméně z takových základních věcí, co se probíraly i na cvičení.

jiri.krasula

jiri.krasula - 02.01.2017

V pohodě

Slon

Slon - 12.12.2016

Letos poprvé učil UTI a díky němu jsem z toho předmětu pochopil docela hodně. Děkuji!

jan.mitoraj

jan.mitoraj - 13.06.2016

Naprosto skvělý učitel, se kterým je programování zábava. Pokud ale chcete z PJI snadno projít stylem, "zjistím která otázka na mě vyjde a přečtu si ji než ke mě učitel dojde" tak to tady nepůjde, má vlastní systém rozdávání bodů, zadává domácí úkoly a kdo z nich má několik nul tak musí udělat nějaký úkol navíc aby to nějak "vykompenzoval". Pokud vás ale programování baví tak vřele doporučuji.

everis

everis - 27.12.2011

PJI - Pokud rádi programujete jako já a nechcete se učit stupidní teorii, berte ho učí po svém ze začátku se dělá tetris. Nic opravdu nehrotí a pokud máte všechno co zadal tak máte plný počet. Otázky prakticky nezkouší což je velké +

safiron

safiron - 11.10.2011

Měl jsem ho na PJP a byl jsem s ním spokojen.Ze začátku to sice vypadalo že to s ním nebude snadné ale nakonec rozdal hodně bodů skoro zadarmo.

Hartja

Hartja - 29.05.2011

Jednoduchý zápočet u něj (alespoň v PJI). Sympatictký madík, který ovšem nic nenaučí, cvika vám s tímto člověkem moc nedají.

LadineQ

LadineQ - 07.01.2011

Vcelku v pohodě týpek. V PJ1 se vykašlal na "osnovy" a dělal s náma "hru". Takže nám ukázal algoritmus na procházení mapou (grafem), ... což je vcelku fajn. Na druhou stranu se budeme asi muse sami doučit některé věci co vyžadujou na zkoušce.

Forseti

Forseti - 20.12.2010

na jeho predmetov som sa toho vazne vela nenaucil, nic som pomaly nepobral na obhajobe mu musite vysvetlit co chce a stale chce aby ste mu tam este nieco dorobili takze co sa tyka plagiatorstva u neho s tym neuspejete inak toho vela nehroti

jonym

jonym - 14.05.2010

Dobry pedagog, snazi se poradit, umi latku i vysvetlit (samozrejmne pokud mate zaklady). Nesedl mi moc svym pristupem k hodnoceni testu a aktivit ve cviceni, i kdyz jsem mel 39/40. Obcas mi pripadlo, ze se jak tu nekdo jiz zminil dival pouze na klicova slova a bodoval podle toho, na kolik jste si jich zrovna pri testu vzpomeli.

x.soldier

x.soldier - 16.01.2010

Fajn, umi nejspiš vysvětlovat ale vysvětluje na vyžši urovni než sem skoncil v minule javě takze z jeho vykladu jak na prednaskach tak na cvikach sem byl krapet mimo :)

sid028

sid028 - 01.03.2009

Na cvičení výborný, neumí přenášet- pokud člověk o daném tématu nic neví, tak po přednášce nebude vědět o nic víc.

x.soldier

x.soldier - 27.01.2009

Hlavní člověk třetího semestru, kterého doporučuju na cvička i přednášky z těchhle předmětů. Je kliďas, vysvětlí, nehrotí a hlavně je férový a nemá problém ihned dávat body na EDISON (ještě ten den vždycky). Takže úplně bez problémů. Kdo ví jak na něj, má vždycky hodně bodů z testů :-D = dívá se při složitém kódu jen na klíčová slova (delegate, event, extends, listener atd). Akorát si z něj nedělejte srandu, nebo vás chytne pod krkem a zahodí na míle daleko ;-)

Demilich

Demilich - 12.01.2009

Programovací techniky

27 souborů

Předmět pokrývá oblast metod návrhu a realizace programových aplikací, jejich testování a dokumentace. Studenti se seznámí s principy komponentních technologií a získají praktické dovednosti při po...

Programování v C#

76 souborů

Hlavním cílem předmětu je naučit studenty programovat v programovacím jazyce C#. Po absolvování kurzu by měli nejen umět programovat v jazyce C#, ale měli by také chápat, jak funguje platforma .NET...

Programovací jazyky I

281 souborů

Seznámit studenty s možností tvorby objektově orientovaných aplikací v rámci platformy Java. Po absolvování předmětu bude student schopen: posoudit vhodnost platformy Java pro zamýšlenou aplikac...

Paradigmata programování

17 souborů

Předmět je rozdělen do dvou samostatných celků. V části věnované funkcionálnímu programování bude výuka zaměřena na metody vycházející z lambda kalkulu, funkcí vyššího řádu a rekurze s využitím ja...
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.