Jan Plucar

Výborný cvičící předmětu VIS. Má trochu jinou strategii než ostatní učitelé, ale je to člověk z praxe, takže má přehled i mimo zdi univerzity. Projekt u něj byl hodnocen objektivně. Na VIS musím doporučit!

qwertz

qwertz - 04.05.2015

Měl jsem ho na VIS a lepšího cvičícího jsem na škole prostě neměl. Tenhle člověk to zná, vysvětlí, probere rád i dotazy nad rámec výuky, prostě super přístup. Je sice trošku náročnější na projekty, ale to nahrazuje tím, že všechno dokáže vysvětlit a naučit tak, že to pochopí i debil.

Qerts

Qerts - 06.02.2015

Na PJ2 doporucuju, zatim jsem snim mel jen par cvik, ale u test uplne vklidu a i behem cvik se da :)

Harys

Harys - 07.03.2013

dobrý cvičící, snaží se vysvětlit a rozumi tomu

mimik

mimik - 31.05.2012

Nejlepsi cvikar na POS, vysvetlil, poradil, pisemky moc nehrotil, pobavil a hlavne sam ty POS ucit nechtel, ze je programator a fasnul uceni POS, tak chudak ucil, ale opravdu vyborne, projekty taky bez problemu uznaval, kdyz jsem mu napsal, co jsem mel spatne, tak jsem to opravil atd :)

STANKAR

STANKAR - 28.01.2012

Počítačové sítě

149 souborů

Cílem předmětu je poskytnout základní orientaci v problematice počítačových sítí. Studenti se seznámí s fyzikálními principy přenosu dat, přenosovými médii a metodami jejich sdílení, zebezpečením d...

Programovací jazyky II

139 souborů

Hlavním cílem předmětu je naučit studenty využívat platformu .NET Framework. Po absolvování kurzu by měli nejen umět programovat v jazyce C#, ale měli by také chápat, jak funguje platforma .NET Fr...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.