Donald David Davendra

Měl jsem jej na PR1 a mohu za sebe říct, že lepšího učitele jsem ještě nepoznal. Prostě když poznáte kapacitu, poznáte i jeho. Perfektní výklad a pomáhal kde to šlo. Má naprosto unikátní přístup k výuce.

matej.foltyn

matej.foltyn - 10.02.2015

Ja dávam plné hodnotenie, pretože docent Davendra je u mňa najlepší učiteľ na škole. Poznáme sa už od prvého ročníku (4 roky) a vždy ma podržal, pomohol mi a správal sa ku mne ako "dobrý známy". Jeho prístup je na škole unikátny, ak študent dokáže, že sa snaží, tak nasadí neskutočne individuálny prístup tak, aby toho študenta posunul vyššie a využil jeho potenciál. Čo sa týka angličtiny, hodnotím to ako jediný rozumný zdroj, ako sa zlepšiť v angličtine na škole (angličtiny na škole sú dobrý vtip inak). Výuka štýlom "do this" a "for those of you who have finished, you may leave", ale ak sa človek zasekne na niečom a nebojí sa prihlásiť, príde a vysvetlí mu to tak, že to pochopí :-)

Patko

Patko - 04.02.2015

Kdo umí trochu porogramovat a chce se vylepšíit angličtinu tak je to asi nejlepší možná vovolba.

fox

fox - 21.05.2013

Mluví jen anglicky. Je velice vtipný, vyžaduje docela veliké znalosti po svých studentech, ale naučí a vysvětlí všechno, co potřebujete vědět. Poradí Vám jenom, když se na něco zeptáte.

x.soldier

x.soldier - 07.02.2013

Davendru jsem měl 1. semestr v Základech Prg. na cvičení. Do problemu vždy uvedl, řekl že kdo se nebude učit - vyletí. Na cvikách pomáhal minimálně, ale pokud jste poprosili, snažil se pomoci. Pro naprosté začátečníky v prg, rozhodně nedoporučuju pro horší dorozumění (eng. only) a pomoc dost omezená.

Sleepy

Sleepy - 07.02.2013

Davendra je hodně kontroverzní cvičící,rozhodně je více otevřený než někteří ostatní,ale fakt,že se prakticky jinak než anglicky nedorozumíte je docela otravný. Pokud se dobře nevyznáte v programátorské angličtině můžete se snadno ztratit,přičemž jeho občasný přízvuk,který mu občas ulítne to nezlepší. Zároveň ale nemá potřebu vás nějak dusit programováním jako nekteří ostatní cvičící,na které m ůžete narazit. Vzácně dává i body za odvahu; V ALG2 jsem neměl proj plně funkční dle zadání,ale protože jsem v angl popsal problém a předvedl co funguje uznal mi ho.

Valerianus

Valerianus - 06.02.2013

Studuji v anglické skupině a je celkem v pohodě. Vyžaduje dost, ale taky toho hodně ví a poradí.

foobar

foobar - 13.12.2012

Ja mela Davendru na cviceni z PJ2. No pokud teda neumite anglicky ani ble, a nehodlate se pokusit, tak muzete mit problem v komunikaci. Ale je to jenom o tom se pokusit. Myslim si, ze je jako ucitel velmi vstricny, poradi, pomuze, nebojte se zeptat. Podle me je vzdy lepsi na cvicenich udelat vic, nez min. Navic v hodnoceni neni zabijak. Zadarmo vam to ovsem taky neda.

metla

metla - 18.05.2012

Davendru mam cca pul semestru, na cviceni ze ZP jsem si ho zvolil protoze nemel nejhorsi hodnoceni a pry "rad mluvi anglicky", to asi proto, ze ani jinak mluvit neumi, cesky nerekne ani slovo a vali jenom anglicky, coz muze byt pro lidi, kteri s programovanim zacinaji a navic si nejsou moc jisti v anglictine asi dost stresujici. Uz prvni cviceni u nej me dost prekvapilo, vsichni ostatni ve cvicenich napsali "Hello World" a sli domu, on nam zadal na projektoru nejaky priklad s poli, museli jsme pouzivat cykly a podminky jakoze nic tezkeho, ale jde o ten princip. A ten jeho styl uceni, ze zada na projektoru nejake zadani, casto i vubec nesouvisejici s probiranym tematem na prednasce, pak jen cumi do toho svojeho Jablicka, a po 15min vam ukaze reseni, a muzete jit domu. Malokdo ma odvahu se ho na neco zeptat, mozna i proto, ze mluvit anglicky o casti kodu a ptat se ho co znamena ta a ta chyba bez prislusne slovni zasoby moc nejde. Zaverem nerikam ze je vylozene spatny, a na drouhou stranu se ta anglictina urcite hodi, mi to treba ani tak nevadi, navic o programovani asi dost vi, napsal i nejake knizky. Ale pro prvni rocniky ho nedoporucuji..

Harys

Harys - 16.11.2011

Pokud neumíte moc programovat a chcete se něco naučit, tak tohoto učitele Vám rozhodně nemohu doporučit. Na začátku hodiny dostanete zadání, po 15-ti minutách dostanete řešení a jdete domů. Probírá úplně jiné věci než ostatní učitelé. Nemohu doporučit.

health

health - 16.11.2011

Na cviku mluví převážně anglicky, semtam něco česky ve stylu: "Rozumiš?" Pokud nevíte, poradí. Je s ním i celkem sranda.

X_Ljuke

X_Ljuke - 14.03.2011

Algoritmy II

187 souborů

Tento předmět je pokračováním předmětu Algoritmy I. V tomto kurzu bude kombinován výklad objektově orientovaného programování s představením dalších často používaných datových struktur - binárních...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.