Václav Svatoň

Vybral jsem si ho na doporuceni ostatnich, ale asi bych zvazoval si ho dat podruhe. Takovy nemastny neslany. Sice ochotne poradi a vysvetli, ale nekdy jsem mel pocit, ze ani sam nevi co uci.

hynman

hynman - 02.02.2013

Kdyz vybrat cviciciho na POS,tak Svatone,doporucuji

deu010

deu010 - 11.09.2012

luxusní vyučující, sice místy působil trošku zmateně (především když jsme dělali VLSM tak si často nevšiml zasadních chyb co někdo napsal na tabuli) ale jinak ví o čem mluví, skvělý přístup, přátelská povaha.

k67

k67 - 03.01.2012

Pohodový cvičicí na POS, snaží se pomáhat, ale často vám řekne, že se to bralo na přednáškách a spíše chce, ať na některé věci během konfigurací zařízení příjdete sami. Jinak ale dává lehčí verze písemek než ostatní (otázky často a,b,c,d, přičemž někteří cvičící v ostatních skupinách měli otázky typu "napiš všechno co víš")

Hackiest

Hackiest - 20.01.2011

Nic moc na cviku z POS nevysvetli, obstarava jenom prvni stul, takze kdo je u zadniho tak ma smulu. Na otazku odpovida otazkou. Da se to s nim vydrzet.

polerok

polerok - 11.01.2011

Počítačové sítě

141 souborů

Cílem předmětu je poskytnout základní orientaci v problematice počítačových sítí. Studenti se seznámí s fyzikálními principy přenosu dat, přenosovými médii a metodami jejich sdílení, zebezpečením d...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.