Tomáš Wittassek

Je to člověk, který nepochybně má velké znalosti. Na začátku vypadal jako nejlepší koho jsem tam potkal, pak mu ale něco přeletělo přes nos a bezdůvodně a často až nepochopitelně zuřil. Jednu hodinu pomůže vysvětlí a poradí a další hodinu je to peklo a je jedno jestli jste ve skupině nejlepší nebo nejhorší. Těžko říct, jestli se jen nedokáže ovládat, nebo jestli má nějaký problém. Určitě by nebylo na škodu trochu více profesionality z jeho strany. Přece jen je to vzdělaný člověk a měl by se kontrolovat.

kubikk

kubikk - 25.02.2015

No nevím, v průběhu semestru celkem v klidu, na projekt taky v relativně v pohodě, započtový test taktéž, ale u zkoušky mě moc nepotěšil, sice sem ji udělal, ale dá vám zadání, které vypracujete, poté se vás ústně ptá. To by bylo ok, ale, že někoho dusí neskutečně a dává mu přepracovat znova celý příklad a někomu to projde bez problému mě naštvalo. Nevím, jestli bych si ho dal znova.

health

health - 07.01.2014

Bedna, ví spoustu věcí a neváhá se o to s vámi podělit. Během semestru se dá až na to že vám vyhrožuje že vás vyhodí, mívá i lepší dny kdy je dobrej. U započtového testu vás potopí na otázkách a vubec ho nezajímá že ste zadanou ulohu splnili. A to i na otázkách které by vás nenapadlo ž se zeptá, případně na nějakých trochu mimo téma. Doufám že už ho neuvidím.

Cipuch

Cipuch - 24.05.2012

na VI skvela volba, vysvetli, ukaze, nauci, dava si hodne pozor na DOCHAZKU a dela si carky (sice rikal, ze to ma jen tak ze srandy, ale u zkousky pak ty mene chodici dusil o 100% vice), projekty hodnoti naladove, nekdy to vezme zepredu a jak jde postupne dozadu, tak to prestane davat a dusi vice, nekdy to same dela, kdyz jde od zadu, takze zrada no, ale nakonec to dal myslim kazdemu, u zkousky byl bezproblemovy, jen dusil ty, co nechodili na cvika

STANKAR

STANKAR - 28.01.2012

v pohodě, jen trochu více hrotí obhajobu projektů

borek22

borek22 - 15.12.2011

dokáže dost dobře vysvětlit látku, v případě dotazu ochotný poradit

Jurasz20

Jurasz20 - 12.12.2011

Na cvičení z virtuální instrumentace skvělý. Vše perfektně vysvětlil,názorně předvedl. Naprosto bez problémů.

kamiquickie

kamiquickie - 16.05.2011

Dobrý cvičiaci vždy vysvetlil a projekty vobec nehrotil aj ked polovica skupiny mali rovnaký projekt ... na skúške som nechápal čo sa sním stalo bol arogantný totalne vytočený ... znova by som si ho už nedal ... preto hodnotenie 5

vyhryzko

vyhryzko - 01.02.2011

rozdelil bych hodnoceni na dve poloviny: 1. -+ do 3/4 semestru super ucitel, ochotny, vse krasne projizdel, mel v tom svuj rad, kterej byl dobre 2. posledni 2-3 hodiny ho asi nekdo nastval nebo nevim, a jel strasne rychle, clovek pomalu nestihl zaregistrovat co tam dela, a nijak ho netrapilo ze to 2/3tridy nestihaji ( jelikoz od treti rady neni na tabuli skoro nic videt ) je to daleko zkouzka, relativne fpohode, kdo ma problem s temi priklady tam by se mel nad sebou zamyslet...neco se doptaval, ale opravdu jen bezne veci

matus

matus - 11.01.2011

Už mi nikdy více nemluvte o tomto učiteli. Pan Ing. Wittássek se u zkoušky zachoval jako úplný arogantní debil, nevím, co jej mohlo tak vytočit, ale očividně si přišel vylít zlost na nás (ústní podání vypracované zkoušky z VI). Na cvikách slušný (nenadchl, nezklamal), jen nevím, co mu přeletělo přes mozek. Když tak volte první (nejdříve) termíny zkoušek, pozdější mohou být vyhrocené jako u mě.

LadineQ

LadineQ - 07.01.2011

Jeden z nejlepších učitelů na VŠB. Férový, umí věci zcela názorně vysvětlit, těm co tápají velmi ochotně pomáhá a některé (vč. mě) dovede dokonce i nadchnout... Není lepší volba cvičícího.

sli167

sli167 - 15.12.2010

Bedna. Bedna, která to umí podat a předat své vědomosti dál. Ve cvičeních paráda, pokud se člověk aspoň trošku orientuje, tak získá přehled nad VI a nebude mu ten předmět dělat potíže. Doporučuji na cvičení.

cervik

cervik - 29.11.2010

člověk, který 1)ví o čem mluví 2)umí to podat 3)je ochotný obětovat čas 4)nemá potřebu si vynucovat autoritu ... imho jeden z nej kantorů

nobodyimportant

nobodyimportant - 03.02.2010

Super vyučující, na cvikách uměl hodně dobře pomoct a vysvětlit, jeho přístup ke studentům byl také vynikající. Doporučuji;)

Pixxel

Pixxel - 01.02.2010

V pohodě učitel, zbytečné přednášky spojil s cvikama, takže ušetřený čas (ne žebych chodil na přednášky), ale předmět mi nedělal problémy.

fishboun

fishboun - 19.03.2009

Virtuální instrumentace I BC

38 souborů

Cílem předmětu Virtuální instrumentace I je seznámení studentů se základními hardwarovými a softwarovými prostředky používanými při tvorbě automatizovaných měřicích systémů. Studenti se seznámí s f...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.