Roman Šebesta

Mám ho na UdKT. Docela surový,ale je opravdu profesionál ve svém oboru.

JakoB

JakoB - 05.10.2020

Pan Šebesta je expert, který látce, kterou vyučuje, hodně dobře rozumí. Měl jsem ho na RS1 a ze začátku se mi zdál jako pedant, který má svůj režim a nechce se přizpůsobovat studentům, kteří nechtějí vstávat brzo ráno na přednášku. Bylo to někdy až smutné, že se na přednášku v 7.15 většinou dostavil jen jeden nebo dva studenti... Upřímně musím bohužel poznamenat, že jeho přednášky nebyly zrovna moc záživné. Na cvičeních byl lepší, pokud jste ale dané látce rozuměli a byli jste dopředu naučeni. V opačném případě se s vámi moc dlouho nezaobírá, snaží se sice něco vydolovat, ale většinou dává málo bodů. Celkově je fajn, ale až poté, když ho trochu víc poznáte. Ze začátku se nemusí zdát sympatický.

daskcz

daskcz - 15.01.2019

Měl jsem ho na RS1. Na cvikách byl celkem v pohodě, ale vyžadoval domácí přípravu. Museli jste se připravit na cviko a pak se s ním dalo vycházet. Když člověk nevěděl tak se s ním moc nebavil a dával málo bodů. Na zkoušce se ptal na 4 otázky ale u každé měl asi 10 dalších podotázek. Chtěl vědět úplně všechno, ale body na minimum dal snad každému :D.

TomSte

TomSte - 15.01.2019

V hlavě určitě má, ale je to velký pedant (každý musí zažít a pochopí)... Nemusí sednout každému.

Korock

Korock - 04.06.2018

[TS] Hodně nesympatický pán. To bylo na přednášce, to máte vědět z UDKT, to jste si měli připravit doma...

Redro

Redro - 02.06.2018

Profesionální, sterilní, bez špetky osobnosti. Snaží se držet vysokou úroveň předmětů, co učí, bohužel to nesíťaře spíš otravuje...

hajmajeboss

hajmajeboss - 02.06.2018

Tenhle člověk mi vůbec nesedl. Možná není tak špatný jako se zdá, ale pro mě extrémní nesymp. Pokud bude na výběr, raději bych se ho vyhnul :)

HoMac

HoMac - 16.01.2017

Veľmi dobrý učiteľ. Na cvičeniach požaduje, aby ste sa vopred pripravili. Ale pokiaľ si to naštudujete tak vám body dá. Je dobrá voľba aj na záverečnú prácu.

mal0212

mal0212 - 30.08.2016

Na přednášky a cvičení průměr, jako vedoucí závěrečné práce naprosto nevhodný. Komunikace žádná nebo pomalá, neochotný, nepomůže, neporadí a pak se ještě diví, že většina jeho studentů failne. Doporučuji vyhnout se obloukem.

bucooc

bucooc - 15.06.2016

Přijde mi celkem v pohodě, ale jeho přednášky jsou takové neslané, nemastné. Celkem nuda no i když se snaží probrat každý pojem a tak, snaží se vysvětlit, tak je to nuda :D

gurews

gurews - 05.10.2015

nie príliš ochotný vyučujúci

dagsoftware

dagsoftware - 04.02.2015

jde videt ze lidi tady o nejak neznaji ale je to typek co velmi nerad pomaa nekomu v cemkoliv

parmen

parmen - 12.03.2012

Fajn přednášející na RS. Nic nehrotil a za celou dobu nedával žádné nečekané sady. Ještě uvidíme na ústní.

drax

drax - 03.01.2012

zaujimave labaky na RS, na ustnej skuske da kopec bodov zadarmo

Hossa

Hossa - 20.05.2011

Telekomunikační sítě

173 souborů

Předmět Telekomunikační sítě je orientován na získání komplexního přehledu o všech podstatných, dnes používaných resp. rozvíjejících se, síťových technologiích pro přenos doposud známých druhů info...

Rádiové sítě II

22 souborů

Studenti budou seznámeni se strukturou a principem mobilních rádiových sítí. Pozornost bude věnována jak hlasové, tak i datové komunikaci, seznámí se s vývojovými trendy v dané oblasti.
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.