Radim Bača

Super učitel, jednoznačně nejlepší volba.

Juar Juing

Juar Juing - 29.11.2021

Měl jsem na UDBS i DAIS, má sice pokaždé plno připomínek k projektům, ale i tak to je podle mého nejlepší volba. Na cvičeních vždy vyřeší všechny příklady a na testech poradí.

Redro

Redro - 10.01.2019

[UDBS] Vypadá jako strašný sympaťák, dá se s ním pokecat a tak nějak od něho čekáte, že nebude moc chtít a nějak proplujete. No, omyl. Testy dává těžké (i když asi pořád lehčí než Lukáš) a úspěšnost na první termín se občas limitně blíží nule. Projekt je jeden z časově náročnějších. Ale vysvětlovat celkem umí a řekl bych, že naučí, jen to chce chodit na přednášky, protože na cviku počítá s tím, že co řekl na přednášce už umíte.

hajmajeboss

hajmajeboss - 22.12.2017

Měl jsem ho na administrací databázových systémů. Věděl, že na to kašleme, ale nedusil nás a když jsme nevěděli tak pomáhal. Měl jsem ho i u státnic a byl v klidu.

dvoracek.h

dvoracek.h - 20.10.2017

V pohodě.Vstřícný a pomůže.

DaveSen

DaveSen - 13.01.2017

Na UDBS přednášky super týpek - dobré dredy. Umí vysvětlit a vůbec netuším, kde se to ten Bača na tom Salaši naučil. Rozumí tomu asi tak dobře, jak pasení ovcí, z čehož už se stala nejspíše vedlejší činnost. Studenty na přednáškách si fotí, to asi proto, aby si to mohl porovnat se svým stádečkem - OVEČKY JAKO OVEČKY. Na dotazy se snaží odborně a srozumitelně zodpovědět. Ještě by mě zajímalo, kde parkuje to svoje stádečko oveček během přednášek. To možná proto je nedostatek míst přes den v areálu VŠB. A večer si vySELECtuje to svoje stádečko a odjede zpátky na Salaš.

jiri.krasula

jiri.krasula - 02.01.2017

V pohodě

Slon

Slon - 02.01.2017

na DAIS v pohodě, na všechny mé dotazy se snažil odpovědět. Projekty zase tak nehrotí

borek22

borek22 - 30.05.2012

no myslim si, ze lepsi volba na DAIS ani nebyla (nekdy k veceru mel cvika jeste lepsi ucitel), cvika nic nevysvetlil, otevreli jsme zadani a delali na prikladech, kdyz neco neslo, tak nas odkazal na prednasky, takze cvika na nic, projekt dal kazdemu, ale muselo to splnovat zadani samozrejme, me odlozil odevzdani 2x s tim, ze kdyz mu to funkcni donesu, tak mi to minimum da, tak se i stalo :)

STANKAR

STANKAR - 28.01.2012

DAIS. osobně si nemůžu stěžovat, pl/t-sql vysvětlit dokázal a nic víc jsem po něm nepotřeboval. často toleroval aji když měli lidi na cvikách dost zásadní mezery v tom co by už měli umět třeba z předchozích cvik. projekt hodnotil hodně mírně, za většinu chybějících věcí ze zadání jako lazy load nebo transakce akorát strhnul po bodu, dokumentace mi stačila z TZD + dodělat DFD a sekvenčí diagramy. není to sice ten typ mladšího učitele co vám nabídne tykání ale zase nepřátelsky nebo arogantně taky určitě nepůsobil.

k67

k67 - 03.01.2012

odporucam na databazy..... jedine jeho

jonym

jonym - 22.12.2011

Možná tomu rozumí, ale absolutně nic nepředá v podstatě samostudium. Jakýkoliv kontakt s ním chladný až arogantní.

amissus

amissus - 11.04.2011

Měl jsem s ním DAIS, cvika většinu věcí si děláte sami, ale snaži se i vysvětlit. Je to spíš Javista, takže pokud děláte projekt v .NET, tak moc rad od něj neočekávejte, odkáže vás na dokumentaci.

Hackiest

Hackiest - 20.01.2011

DAIS s nim je v podstate za trest. Pisemka stylem, ze trva 20 minut jenom to zadani pochopit a pak vam stajne rekne ze to myslel jinak a mate smulu. Jedine pozitivni je u nej odevzdavani projektu, kde da minimum takrka kazdemu, ale nic s vama ohledne projektu neprobere a na vsechno rekne, ze nevi, ze se na to musi podivat....

polerok

polerok - 11.01.2011

Měl jsem na SD. Asi tomu jakš takš rozumí, i když úplný odborník taky dvakrát není. Já jsem jeho tempu nestíhal, a co jsem si nezapsal, to jsem neuměl a nikde v materiálech k předmětu ani nenašel. Celý předmět byl víceméně samostudium z internetu. Je pravda že se snaží vyjít vstříc studentům, ale samotná výuka předmětu má obrovské mezery. Má ještě hooodně co dohánět.

outfinder

outfinder - 25.05.2010

Super učitel, někdy trochu chaotický přístup, ale snaží se ve všem vyhovět a pomoct ;-)

anja

anja - 14.05.2010

mel jsem ho na SD a byl v pohode, ukoly hodnotil na plno bodu i kdyz to nebylo dokonale a i kdyz treba necemu nerozumnel, omlouva ho novinka tohoto predmetu :-D

superlowwer

superlowwer - 11.05.2010

Měl jsem ho na SD a byl docela v pohodě. Je stravedlivý a dokáže i poradit. Ten kdo se na cvičení připravoval s ním neměl problém.

x.soldier

x.soldier - 06.05.2010

mel jsem ho na SD. A byl v pohode, pisemky easy (ale je treba se na to doma podivat), dalo se s nim domluvit. Ano, obcas rekl ze nevi presne jak na to, ale nevyzaduje to ani po vas, staci mu zaklady a dovoluje pouzivat vlastni zapisy, dokumentaci, web, ...

kuchi

kuchi - 30.04.2010

Mladý hyperaktivní a velice iniciativní Pan důležitý.

bandit

bandit - 03.02.2010

mno tak já měním názor, tenhle týpek je po mých zkušenostech z TIS absolutně mimo. Je ruku v ruce s Krátkým a moc to hrotí. Jinak se vším souhlasím s Ossianem!

x.soldier

x.soldier - 31.03.2009

Tak ze začátku se mi zdál v pohodě, ale cviko z TIS s ním je o ničem. Příprava z jeho strany veškerá žádná a na dotazy většinou odpoví 'Najdi si to v dokumentaci' nebo 'Nevím, s tím už jsem taky dlouho nedělal'. Cvičení s ním je prostě pouze řízené samostudium.

Ossian

Ossian - 31.03.2009

na cvičení z TIS je v pohodě, je mladý, dá se s ním skvěle domluvit, poradí.

x.soldier

x.soldier - 04.03.2009

Úvod do programování

404 souborů

Student bude seznámen se základy tvorby počítačového programu. Kurz vychází z principů objektově orientovaného programování, výuka bude probíhat v jazyce Java. Student se detailně seznámí se základ...

Úvod do teoretické informatiky

147 souborů

Studenti se seznámí se základy výrokové a predikátové logiky. Probereme pojem přímého a nepřímého důkazu a základní metody pro důkaz logické pravdivosti a platnosti úsudku. Dále se studenti seznámí...

Tvorba informačních systémů

16 souborů

Předmět je zaměřen na vytváření rozsáhlejších informačních systémů, založených zejména na architektuře klient/server, případně na architekturách vícevrstvých. Formou přehledových přednášek studenti...

Základy použití počítačů

0 souborů

Předmět Základy použití počítačů si klade za cíl především seznámit studenty s možnostmi řešení úloh z matematiky na osobním počítači pro usnadnění jejich studia vysokoškolské matematiky a fyziky ...
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.