Petr Orság

Je dostatečně férový a nemá své oblíbence.

Patrik Sojčák

Patrik Sojčák - 16.02.2019

Připravte se na to, že: "To je přece stupidní, to je tak lehké, že to můžeme přeskočit, to je úplně jasné, to už přece dávno víte, vše je triviální..." Přednášky o ničem a cvičení jakžtakž. Je celkem fajn, usmívá se, poradí, ale moc toho nepochopíte....Na zkoušce má vyšší požadavky než všichni ostatní.

Vrzi

Vrzi - 09.06.2015

Měl jsem ho jako vedoucího BP a jelikož jsem v té době byl na katedře informatiky tak jsem zase o elektru tak moc nevěděl (jen nějaké základy ze střední), ale pan Orság mi vše dobře vysvětlil tak že jsem to pochopil i já :D Určitě ho doporučuju na 100% neuděláte chybu a určitě Vás nikdy nepotopí. Hlavně na to ale nesmíte kašlat.

mart-in

mart-in - 13.02.2015

U zkoušky byl vklidu pokud umíte, z protokolů rád strhává body.

david1

david1 - 05.02.2014

Nedoporučuji tohoto učitele, pokud elektrotechniku moc neovládáte. Podle něj je všechno triviální, až primitivní a měli byste tomu rozumět už od mateřské školky. Vždyť je to tak jednoduché...

Martas

Martas - 09.09.2013

Tomu co vyučuje skvěle rozumí, avšak připadá mi, že to hned očekává i od vás. Neškodilo by kdyby učil trochu více "polopatě". Cvika byly určitě užitečné a vyplatí se dělat si zápisy. Měření podle mě moc řeší a v budoucnu budu na měření volit jiného učitele.

DarkPilgrim

DarkPilgrim - 23.11.2011

Teoria obvodu

177 souborů

TAZKY
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.