Michal Košinár

Jak už tu je psáno, přes počáteční pocit arogance vůči panu Košinárovi zjistíte, že jako jeden z mála na FEI rozumí o čem mluví a má snahu vás naučit a přednášky mě skutečně bavily a zajímaly, protože se jednalo o příklady z praxe! Byť na každé přednášce opakujete pořád to samé, tak nakonec to pro nás je jenom dobře.

bsft

bsft - 20.05.2014

Poté co zjistíte, že není tak arogantní a namachrovaný jak se na první pohled zdá, oceníte jeho zkušenosti z praxe. Trochu se mi zdá, že v něm roste druhý pan Vondrák (rektor).

slecna

slecna - 20.06.2013

Vynikajúci cvičiaci, má trochu neortodoxný (neakademický prístup), ale práve preto je skvelý... vynikajúco človeka pripraví do praxe...

st0rm

st0rm - 06.06.2013

Velmi se mi zamlouvá jeho styl vedení přednášek, kdy se snaží aktivně komunikovat s přísedícími studenty, opakuje a zdůrazňuje důležité věci a blbosti vypouští - je poznat, že už v oboru má dost velkou praxi. Ano, jen je potřeba akceptovat jeho poněkud výstřednější chování ...

Frogger

Frogger - 18.05.2013

Souhlasím, je potřeba si trošku na začátku zvyknout na styl přednesu látky, ale v konečné fázi naprosto pohodový lektor, který umí vysvětlit látku!

StenlyVSB

StenlyVSB - 08.01.2013

naprosto souhlasím s matosenkvicky

darkcherry

darkcherry - 28.01.2012

Na prvy pohlad posobi trochu arogantne, ale naozaj rozumie tomu co prednasa a vie to dobre vysvetlit. Len si nanho treba zvyknut.

matosenkvicky

matosenkvicky - 08.01.2012

Úvod do softwarového inženýrství

48 souborů

Tento předmět je úvodem do problematiky tvorby software z hlediska inženýrských metod. Objektově orientovaný přístup a jazyk UML je použit jako základ prezentovaných metod.
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.