Martin Jemelka

SNH je v podání pana Jemelky úžasný volitelný předmět. Pokud můžete a máte zájem o celkové dění ve světě v průběhu 20. století, ale i dnešní doby, okamžitě berte! Na cviko si přineste kafe z automatu a uvolněte se při poslouchání samých zajímavých informací. Je až neuvěřitelné, jak dokáže zaujmout studenty technické fakulty informacemi o historii. Kromě historie má ale taky velký přehled v aktuálním dění, my se s ním třeba bavili dvě cvika o volbách do PS v roce 2017. V semestru také zorganizuje exkurzi do přilehlých historicky zajímavých oblastí, jako třeba památník v Hrabyni nebo Ostravské technické muzeum.

daskcz

daskcz - 26.01.2018

Mám dojem, že pan doktor žije v pohádce, měl by si uvědomit, že vystudovat technický obor je něco jiného než tu jeho historii.

Redro

Redro - 13.01.2018

Cvičení z SNH na neskutečně kvalitní úrovni, pokud můžete tak berte.

Foxaves

Foxaves - 27.05.2017

Měl jsem ho na SNH a byl super. Výborný učitel. Má fakt poutavý výklad. Pokud vás historie aspoň trošičku zajímá, tak se rozhodně nudit nebudete. Zápočtová písemka byla v pohodě. Velmi doporučuju.

Vrzi

Vrzi - 08.06.2015

Když přišel poprvé do třídy, říkal jsem si, co tu tenhle důležitý podnikatýlek může chtít. Musím ale přiznat, že jeho výklad je neskutečně poutavý, jeho informace nesmírně zajímavé a on sám je velmi vtipný člověk. Pokud s ním můžete mít nějaký socanovský předmět jako třeba SNH, běžte do toho

Tyro

Tyro - 08.12.2014

Správny človek - skvelý výklad a prejav.

deli

deli - 10.01.2010

Filozofie

5 souborů

V předmětu jsou nastíněny základní otázky současně filozofie. Studenti jsou v úvodu seznámeni se základními rysy hlavních institucionalizovaných forem poznání a výkladu světa - filozofii, vědou...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.