Eliška Ochodková

Pokud si ji chcete zvolit na ALG1, tak jedině s tím, že už programovat umíte. Učivo projede velmi rychle, dozvíte se nové věci a pokud potřebujete s něčím poradit, tak poradí, ale tím nemyslím při testu.

su6ar

su6ar - 16.12.2015

Neflákat a především nedávat okatě najevo nezájem. Pokud na vás uvidí aspoň ždibec snahy a znalostí z dané látky, tak v pohodě. Především má tendenci si takové lidi pamatovat, a těm je pak i ochotná vyjít vstříc. Co se týče samotného vyučování, tak je pravda, že by to mohlo být o něco lepší.

uli

uli - 29.09.2014

Nevím, co proti ní máte. Měl jsem ji na Kryptografii a úplně v pohodě... Možná teda dusí jen prváky no...

click

click - 02.05.2014

Ak sa chcete ucit (co by ste asi mali ked idete na VS) tak je to vyborna volba. Ak ste flakac, vyhnut sa jej oblukom. Taktiez by sa jej mali vyhnut holky, neviem preco ale nevychadza s nimi dobre.

DiPi

DiPi - 20.05.2013

Jeden semestr jsem s ní měl ALG I a neměl jsem problém. Pokud člověk se alespoň snaží dělat to co dělat má tak si ho ani nevšímá, pokud dotyčný nemá otázky. Pokud potřebuje poradit, poradí. Volil bych znovu, bohužel ale nepadlo do rozvrhu.

lukas.tesar

lukas.tesar - 19.03.2013

Měl jsem ji na Kryptografii v posledním ročníku navazujícího a přišla mi v pohodě. Možná dusí jen ty nižší ročníky, kde se z toho dělá síto.

amissus

amissus - 04.02.2013

Také jsem si u ní vytrpěla svoje. Nařkla mě neprávem, že prý opisuji při písemce, když jsem měla jako první program během desíti minut napsaný. Já za to nemůžu, že mě neviděla sahat na klávesnici. Jak taky mohla, když celou dobu, co já jsem programovala, mlela a nedávala na ostatní pozor. Od té doby se nemáme rády. Oboustranně.

Margueritte

Margueritte - 16.05.2011

Holky bacha!!! je zasedlá na holky, zatím na všechny co znám, které u ní byly, takže fakt bacha...

missi

missi - 29.03.2011

Velmi prijemna vyucujici a umi latku podat.

divis

divis - 20.01.2011

Nepouštějte ženskou k programování, stane se z ní monstrum:D Dělá vše pro to,aby se trochu protřídily řady, nenávidí lidi, pro které není java oblíbený předmět. Kdo tomu jakž takž rozumí, bude si rozumět i s ní:)

drax

drax - 18.01.2011

Katastrofa!!! Pokud jste se nenarodili se znalostmi porgramování tak k ní ani nechoďte. Je to řezničina a z jejich hodin jsem si neodnesl vubec nic

zlamal89

zlamal89 - 09.11.2010

presne jak bylo receno, prisna a jde z ni respekt. u statnic mi taky jako jedina zpochybnovala ohajobu a davala stiplave otazky. takze pokud muzete radeji se vyhnout

bay011

bay011 - 26.10.2010

Je pravda že jde tvrdě po flákačích a lidech s tahákem, pokud člověk projevuje snahu, má u ni +

bandit

bandit - 03.02.2010

přísná, ale na druhou stranu ochotná ... pro flákače špatná volba, pro ty co mají o javu zájem naopak dobrá

nobodyimportant

nobodyimportant - 03.02.2010

Po státnicích tuhletu paní nemám moc rád. Jako jediná pořád něco během prezentace mlela a klábosila s někým, navíc mi do prezentace vstoupila a rekla jako at se pohneme dal, at prekliknu.. to me dost vytocilo, clovek si to pripravuje a ona do toho skace. Ma se koukat a drzet ďub. Ja ji taky neskacu do reci kdyz mluvi. Totalni minus ma u me tahle zenska!

x.soldier

x.soldier - 20.06.2009

Na doporučení jsem si ji zvolil na javu, kterou jsem opakoval a je určitě lepší než ten Komiksák minule.

fishboun

fishboun - 19.03.2009

Úvod do programování

87 souborů

Student bude seznámen se základy tvorby počítačového programu. Kurz vychází z principů objektově orientovaného programování, výuka bude probíhat v jazyce Java. Student se detailně seznámí se základ...

Kryptografie a počítačová bezpečnost

2 souborů

Předmět se zabývá základními principy a algoritmy bezpečnostních technik a protokolů. V předmětu se studenti seznámí se především se základními pojmy z bezpečnosti IT, s algoritmy symetrické a asy...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.