Václav Sládeček

Rozhodně svému předmětu rozumí. Na jeho přednáškách se budete nudit a po chvíli ztratíte pozornost. U zkoušky když odevzdáte tak před celou místnost plné studentů z vás udělá naprostého kreténa a rozebere každou chybu. Za mě velmi nepříjemný. Ale prý byl den zkoušky podrážděný, tudíž těžko říct co se mu dělo. Ale trochu profesionality a diskrétnosti by neuškodilo. Když student odevzdá zkoušku plnou chyb tak opravím a nekomentuju s pohrdavým výsměchem dílo studenta. Na cvikách jsem ho neměl ale prý taky bída

Ob1Ken0bi

Ob1Ken0bi - 24.05.2022

I když je odborník jeho projev Vás nezaujme, většina studentů na jeho přednášky přestane chodit přesně kvůli tomu. Kvůli toho ztratil zájem učit a je to na něm dost vidět. Ale pokud projevíte zájem a zeptáte se ho na něco, velmi rád Vám to vysvětlí tak abyste to pochopili. U zkoušky je v pohodě, když vidí že něco umíte nesnaží se Vám házet klacky pod nohy a zkoušku Vám dá.

Michal Zelený

Michal Zelený - 12.02.2020

Měl jsem ho na praktickou část cvičení ze ZEL, popravdě přišlo mi to, jakoby počítal s tím, že my budoucí informatici máme minimálně 4 roky poctivého elektra za sebou a že tomu skvěle rozumíme... já uměl stěží základy, takže jsem byl v té praktické části občas dost ztracen - a v tom mi pan Sládeček moc neporadil, i když nakonec tedy většinou pomohl, byť celkem nepříjemně... ale body za protokoly v pohodě, byl férový, občas strhnul body, když tam měli lidi fakt blbosti

Luke

Luke - 08.08.2019

Na přednáškách se často zamyslel a až po 3 třech minutách začal mluvit. Elektronice zřejmě rozumí, nicméně přednesem rozhodně nenadchne, po chvíli člověk přestane dávat pozor. Mám s ním tuto zkušenost: Jednou jsem se ho zeptal na nesrovnalost ohledně místností na cvičení, zpočátku byl podrážděný kvůli zmatkům v organizaci, nicméně byl ochotný mi pomoct, jen potřeboval zjistit co a jak.

Tučňák

Tučňák - 26.03.2018

Sice přednášky ze ZELka jsou samy o sobě zbytečné, ale on často odbíhá od tématu nebo jednu záležitost vysvětluje celou hodinu a půl, čímž ještě více sníží motivaci na přednášky chodit a pak se ještě diví, že na přednášky chodí 5 lidí. Ale jinak vypadá celkem v pohodě a jde vidět, že svému oboru rozumí, akorát si neumí moc zorganizovat čas. Osobně s ním jako cvičícím zkušenost nemám, ale myslím si, že nic nezkazíte, když si ho zvolíte na cvičení.

Bender

Bender - 26.03.2018

Přednášky s ním jsou nějaké, prostě na ně přestanete chodit, minimálně v ZEL, kde je vůbec nepotřebujete, potom padá i celý smysl jeho přednášek.... 1) Vás to nebude bavit. 2) Jsou docela k ničemu.

petr0035

petr0035 - 28.02.2017

Na přednášky není špatný, látku vysvětluje "polopatě" a zároveň vtipně i přesto že chodí pozdě a vypadá, že ho to baví ještě méně než studenty hodnotím kladně.

Redro

Redro - 03.02.2017

Zajímavý učitel. Přednášky nudné a k nepochopení, pořád mluví technicky (i při vysvětlování). Předpokládá, že zvládáte matiku (hlavně ve cvičeních). Učí, jako by to už měli všichni umět ze střední, ale přitom učí "základy" - pořád dokola, neznámý počet let, takže ho to už omrzelo. Jinak ale fajný a upřímný člověk, který umí pomoct a motivovat. Nesnaží se podrazit, ale když chytne nerva...

Arf

Arf - 02.02.2016

Arogantní, povýšený debil, který z vás dokáže udělat úplného kreténa, i kdybyste předmět ovládali skvěle. Přesto, látku umí a dokáže ji i vysvětlit, svou práci i obor má rád a když došlo na lámání chleba, překvapivě studentům hodnocením pomáhal.

Awaken

Awaken - 19.01.2015

Ve cvikách si vás spíše nevšímá, naštěstí byli k "dispozici" doktorandi.

lukas.tesar

lukas.tesar - 19.03.2013

zkouška v pohodě

pt75

pt75 - 12.06.2011

Hruza. Doufam, ze uz se s nim nikdy nesetkam. Nekdy mi to pripadalo, ze kdyz on s necim dela jiz 30 let, tak to znamena, ze to uz budou taky vsichni umet.

glass

glass - 31.01.2011

Výborný přednášející. Na cvičeních jsem s ním nepřišel do styku.

neonrw3

neonrw3 - 31.01.2011

Přednášky s ním nebyly nejhorší, ale u zkoušky jsem se pak trochu divil, co všechno máme umět. Jinak v poho učitel.

Radfm

Radfm - 19.01.2011

na cvika pohodář, dokázal vysvětlit co a jak,když bylo potřeba a jinak si nás nevšímal :)

Kattynka

Kattynka - 07.01.2011

Dobrý, dobře vysvětlí látku, sice nebyla hodina co by mu někdo nezavolal na mobil :-D, al je to v poho typek

Forseti

Forseti - 05.02.2010

Základy elektroniky

652 souborů

Základní pojmy, zákony a metody řešení elektrických obvodů. Vlastnosti a použití pasívních prvků, řešení pasivních RC, RL a RLC obvodů. Vlastnosti a popis signálů. Vlastnosti a charakteristiky polo...
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.