Petr Gajdoš

Nepochybně se vyzná v tom, co dělá, neučí špatně a u testu se snažil radit, jak nejvíc to šlo...akorát je problém, že jede docela rychle, bere věci trochu víc do hloubky a občas složitější než na přednášce. Záleží asi hlavně, jak komu sedne. Byli lidi, kteří byli z každých algoritmů vyloženě ve stresu, ale byli tam i takoví, kteří se tvářili, jak všemu rozumí a nakonec jeho test neudělali. Každopádně jestli se chcete naučit něco navíc, doporučuju.

birb

birb - 19.02.2019

Špičkový učitel na kterém jde vidět, že je opravdový odborník. Líbí se mi, že v hodinách donutí přemýšlet nad tím, jak neprogramovat jen aby to nějak jelo, ale tak aby to bylo co nejefektivnější. Vhodný je zejména pro ty, kteří už programovat trošku umí a chtějí se toho naučit co nejvíc. Rozhodně nedoporučuji těm, pro které je programování jen "nutné zlo", těm kteří chtějí jen papír a víc je nezajímá nebo těm kteří s programováním teprve začínají. Osobně bych si ho vzal hned znovu, bohužel z nějakého důvodu ALG II neučí.

Lahodný Pomeranč

Lahodný Pomeranč - 25.02.2018

Pro pokročilejší programátory určitě vhodná volba, rozhodně naučí něco nového a postupem času na vás klade vyšší nároky než na ostatní. Osobně jsem se ještě nesetkal s vyučujícím, který by ve svém oboru byl na tak špičkové úrovni jako je pan Gajdoš. Pro nováčky ovšem není úplně ideální volbou. Bere to opravdu rychlým tempem a téměř celý semestr jsme byli napřed oproti přednáškám (možná způsobeno opravdu pomalým úvodem pana Dvorského). Body v průběhu semestru nestrhává, takže jediná povinnost je real time test na konci semestru a ten pro ty, kteří v průběhu semestru moc nevěděli může být velký problém. Ve výsledku férový, ale docela náročný.

Lukáš Bik

Lukáš Bik - 06.02.2018

Učitel, který o programování dle mého ví opravdu hodně a dokáže také dobře naučit. Když je člověk v nesnázích tak mu taky dokáže pomoct. Dobrá volba na ALGI

Exone

Exone - 15.05.2017

Pro ALG I dobrá volba. Pro začátečníky celkem rychlé tempo, ale s nějakým tím úsilím navíc se to dá. Z pokročilejších by s ním nikdo neměl mít problém.

dumpster

dumpster - 06.05.2017

Skvělý učitel který i zkušenější programátory naučil novým věcem, zatímco nováčkům dal dobrý úvod do programování. Dobře odhadl schopnosti jednotlivců a po těch schopnějších chtěl i lepší výsledky, rozhodně doporučuji.

Buliik

Buliik - 05.01.2017

[ALG1] Bylo by divné říct, že je to nejlepší učitel, když jsem z ALG nezažil jiné učitele, a proto říkám: absolutně nejlepší učitel! Ten chlap je špička, ty negativní věci, které se tu lze na něj dočíst, nejsou pravdivé. Choval se k nám na cviku slušně, vysvětloval skvěle. Platí nicméně to, že se hodí spíše pro zkušenější programátory, kde se lze od něj ledacos naučit, nicméně perfektně zaučil i nováčky, co jsme měli ve skupině. 11/10

Filiš

Filiš - 05.12.2016

Napriek neodporučania väčšiny známych som si ho zvolil na cvika a musim povedať že to bolo premna zatial najlepšie cviko. Je sice pravda ze mal troškku vyššie naroky , ale preriešil som si nejake testy z minulých rokov a na hodinach ani testoch som nemal probblem ... vysvetľoval do podrobna každu vec čo bola v kode a snažil sa aby to všetci študenti chapali .

Branislav Bellovic

Branislav Bellovic - 22.11.2016

Vysoké nároky na studenta, který s programováním začíná. Na hodinách se choval arogantě, bylo temer nutne se v latce dobre orientovat. Vhodný pro pokročilé studenty, kteří i ví co se dělalo na přednášce

Tomas V

Tomas V - 30.03.2016

"Já jsem tady king, vy jste nuly a budu vám to pořád dokazovat." - vystihuje jeho přístup. Pro lidi, kteří jsou v programování nováčky je naprosto nevhodný. Pokud jste nováček, pak pro vás jeho hodiny znamenají zbytečnost a povinnost doma vše dělat formou samostudia, než se dostanete na úroveň ostatních.

Raikin

Raikin - 08.10.2015

Na ALG i doporučuji hlavně lidem, kteří už programují delší dobu, začátečníkům doporučuji zvolit někoho jiného. Dost často se ptá co bylo na přednášce atd, takže doporučuji checknout prezentaci před cvikem :)

rasvob

rasvob - 04.02.2015

Pokud umíte programovat a budete sledovat co se bere na přednáškách tak asi nejlepší volba na ALG. Pro začátečníky nedoporučuju. V hodinách je s ním sranda, akorát je třeba vědět co bylo na přednášce, jinak se naštve.

Cerendar

Cerendar - 10.09.2014

ALG1 - Naučí, ale stylem já jsem bůh vy jste nuly. Často se taky choval docela arogantně a nepříjemně. Alespoň mi to tak přišlo. Pro ty, co už mají něco odprogramováno ho doporučuju, ale pro ty, kteří jsou v programování začátečníci - hledejte rozhodně někoho jiného, u něj máte šanci na úspěch tak 10%.

themacs

themacs - 18.12.2013

Měl jsem ho na ALG1. Pokud programujete a třeba vás to i baví, pak nehledejte lepšího cvičícího. Opravdu se i něco naučíte.

smug28

smug28 - 11.12.2013

Jeden z mála, který naučí danou látku. Měl jsem ho na ALG1 a byl super. Rozhodně doporučuju.

tortugas

tortugas - 18.12.2012

Idealni ucitel pro ty co maji uz nejake ty pokrocilejsi znalosti. Me naprosto nevyhovoval a drtil uz zkousek

Polepe

Polepe - 02.02.2011

Do teďka jsem si myslel, že je to trochu zvláštní vyučující, který je ale i docela vtipný a vcelku v pohodě. Ale po jeho děsném hodnocení zkouškové písemky v PIS (kde člověk napsal skoro všecho z přednášek a dostal těsně nad minimum) musím změnit názor.

x.soldier

x.soldier - 19.01.2011

vedl patecni predmet PIS a jako vlastne vubec nevedl, prednasi to nejaky typek z firmy, no a na zkousce se docela choval neprijemne a ty jeho ftipky jdou mimo me

superlowwer

superlowwer - 11.01.2011

Měl jsem ho na PG1 cvičení, jako každý, jelikož to jiní neučí :P. Je vpohodě, má dobré hlášky a myslí mu to. Občas si ale vyloženě užívá jak někdo něco nechápe, ale s humorem. Vždycky vysvětlí, a při hodnocení projektů se s ním dá, ale chce to rozumět tomu, jinak budete kašpar celé třídě :-D Ale jelikož tam žádné těžké věci moc nebyly tak mnohdy právem.

Demilich

Demilich - 05.01.2011

Počítačová grafika II

0 souborů

Náplň tohoto předmětu si klade za cíl rozšířit posluchačovy znalosti získané v předmětu Počítačová grafika I. Předpokládá se, že student dokáže přenést své znalosti do konkrétního implementačního ...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.