Ludvík Koval

Neměl jsem ho na cvika, ale přednášky byly zajímavé, často donesl různé přístroje jako např. osciloskopy na ukázku a rozdával bonusové body celkem zadarmo. U zkoušky z EM nedává těžké zadání a u každého se pak snaží nahnat body aby prolezl když mu třeba jeden nebo dva chybí.

marcipan

marcipan - 18.01.2018

Výborný učitel, vstřícný, pomáhá u testů u zkoušky a protokoly hodnotí dobře, nejlepší volba pro EM

jariima

jariima - 04.01.2017

Vynikající učitel, který je velmi ochotný. Na zkoušce se snaží spíše body přidávat než ubírat. Při cvičeních vše vysvětlí a pomůže zapojit. Všichni si ho moc chválili :)

Vrzi

Vrzi - 08.06.2015

Jeden z nejlepších kantorů co jsem na VŠB měl, nesnaží se nikoho potopit ba naopak. Chybí Vám body u zkoušky nebo zápočtu, tak se Vám snaží je ještě po zkoušce pomoct najít ať předmět uděláte (jedná se o předmět EM). Na jeho hodiny jsem chodil velmi rád a to mi předmět moc nešel :)

vanx

vanx - 18.01.2014

U zkoušky velice příjemný a férový. Když vidí nějaké náznaky vědomostí, snaží se dát body jen co to jde.

Martas

Martas - 09.09.2013

Souhlasím s kladnými názory, opravdu bezproblémový učitel, z těch kteří učili EM letos byl jednoznačně nejlepší.

resi

resi - 19.01.2013

Velice přátelský kantor, ve cvičeních vše bez problémů vysvětlí, takže víte, co dělat. A když to náhodou nepochopíte, tak opět to ochotně znova vysvětlí. U kontrolního měření a zkoušky dělá vše proto, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

zaky

zaky - 06.09.2012

Mám ho na přednášky z elektrických měření, mluví velmi nezáživně, ale hlavně nestihne vůbec nic probrat, naprostá katastrofa

zakkmatej

zakkmatej - 20.02.2011

Moc příjemny ucitel, nedela vedu kdyz neco nevite, ochotne vam to vysvetli.

Houmi

Houmi - 03.09.2010

Virtuální instrumentace I BC

36 souborů

Cílem předmětu Virtuální instrumentace I je seznámení studentů se základními hardwarovými a softwarovými prostředky používanými při tvorbě automatizovaných měřicích systémů. Studenti se seznámí s f...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.