Libor Michalek

Není to špatný učitel, ale vyžaduje byste dané látce rozuměli. Nemusíte umět nějaké poučky či definice zpaměti, ale stačí o dané věci něco vědět a popsat to svými slovy. Pak byste neměli mít nejmenší problém.

Martin Terran

Martin Terran - 30.01.2015

Docela příjemně přednáší.

qwertz

qwertz - 06.09.2014

dost v poho vyučující, vyžaduje připravenost na cvičeních

Jurasz20

Jurasz20 - 11.05.2012

je to frajer

fejkar

fejkar - 04.05.2011

Prijemne hodiny, na hodine vse probere, procvici a pokud tomu date jeste trochu casu doma neni co pri testech resit. Ovsem jak uz bylo receno, zadarmo neda ani bodik :d na cvikach vyzaduje pripravennost.

Houmi

Houmi - 03.09.2010

Celkom dobry ucitel, ale vie si cloveka vychutnat pri tabuli

Hossa

Hossa - 08.05.2010

Pohodový cvičící, vyžaduje připravenost na cvičeních. Pokud vidí, že látku umíte, není problém se s ním na čemkoli domluvit a dohodnout se. Zadarmo nic nedává. Doporučuji.

bright

bright - 30.03.2010

Telekomunikační sítě

164 souborů

Předmět Telekomunikační sítě je orientován na získání komplexního přehledu o všech podstatných, dnes používaných resp. rozvíjejících se, síťových technologiích pro přenos doposud známých druhů info...

Přenosové soustavy

25 souborů

Rozumět používaným přenosovým systémům a terminologii používané v telekomunikační technice.

Modelování sítí

9 souborů

Student bude seznámen se základy systémů hromadné obsluhy (SHO) používaných v telekomunikační technice. Porozumí rovněž problematice provozního zatížení, pravděpodobnosti stavů obsluhového systému...

Rádiové sítě II

15 souborů

Studenti budou seznámeni se strukturou a principem mobilních rádiových sítí. Pozornost bude věnována jak hlasové, tak i datové komunikaci, seznámí se s vývojovými trendy v dané oblasti.
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.