Ctibor Henzl

Ze začátku se zdá že to je milý děda který se občas v něčem ztratí ale po nějakých těch písemkách když zjistí že průměr třídy není asi tak dobrý jak by si představoval začne být dost nepříjemný a ke konci semestru padlo i nějaké to sprosté slovo a urážek typu "že jsme debilové kteří se neučíme" padlo taky dost ale zase musím říct že měl nejlépe zpracované materiály ke zkoušce ze všech kantorů. Takže pokud matiku umíte a chcete mít klid, klidně k němu můžete zavítat ale pokud ji dostatečně neovládáte radím vám se Henzlovi vyhnout obloukem protože vás dost podusí

Ipšak

Ipšak - 07.02.2017

Připravte se na šťavnaté výrazy typu: "Alfičky", "mančaft"," vyvalit vektor", "každé prasátko má jeden chlíveček", "pravoúhlé souřadnice vznikly díky mouše, která lezla po stropě", "Banda vektorů". Pokud se chcete občas zasmát, tka si ho vemte :D Jinak je celkem fajn. Na zkoušku vás připraví dobře, ale pokud jste na matematiku úplně marní, tak si vemte raději Hasala. Henzl se chová 90% času šarmantně, ale když někdo u tabule nic neumí, tak ho dokáže pěkně zprdnout :D Jednou nám oznámil písemku den předem přes mail. Na svých stránkách měl zase skvěle připravené materiály ke každému učivu :)

Vrzi

Vrzi - 19.01.2015

Pohodář, nikam nespěchá a potom nestíhá :-) . Občas ho musíte poopravit. Skvěle vás vybaví podklady. Umí naučit na zkoušku velice dobře.

IGCT

IGCT - 07.06.2012

Vhodný pro ty, kteří mají radši v hodinách klid (žádné vyvolávání) a vyhovuje jim potom samostudium doma, poněvadž pokud opisujete příklady z tabule, tak se doma z nich dá látka pochopit, ale v hodině při jeho výkladu jsem nepochopil nikdy nic. V algebře počítal příklady z úkolů a v analýze moc nekontroluje, takže se dá parádně opisovat. Není přísný, je to hodný děda.

zaky

zaky - 02.05.2012

Stale sa myli pri pocitani na tabulu, obcas jeho vyklad nedava vobec zmysel. Kazdu hodinu si vybere niekoho, kto vyrusuje alebo len tak nahodne a poriadne ho "zdrbe".

qtomasq

qtomasq - 07.12.2011

Lineární algebra

72 souborů

Po absolvování kursu student bude znát definice základních pojmů lineární algebry, bude chápat jejich geometrický i výpočetní význam, a bude umět využít své znalosti k řešení základních úloh lineá...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.