Jan Kozusznik

Přísný, ale spravedlivý. Jazyku Java rozumí.

slim.07

slim.07 - 03.04.2019

PJ1 - na přednáškách neumí zacházet s mikrofonem, na cvičení vypadá, že jazyku rozumí, ale neumí ho tak dobře vysvětlit pro Javisty-začátečníky. Obhajoba závěrečného projektu probíhá v klidu, pokud kódu aspoň trochu rozumíte, i když vám ho samozřejmě napsal někdo jiný. Kožusznik neohromí, nenadchne...

daskcz

daskcz - 26.01.2018

[PJ1] Měl jsem ho jenom na přednášky, kde vysvětloval probírané učivo celkem dobře, ale vůbec neumí používat mikrofon. Asi tak 5x za každou přednášku si ho musel zpravovat aniž by si ho vypnul, takže v aule málem všichni ohluchli. Na cvičení prý byl v pohodě, vypadal že tomu rozumí, ale neuměl to moc vysvětlit. Při obhajobě projektu chtěl poměrně podrobně vysvětlit kód a něco málo v něm poupravit, aby poznal, že projekt dělal opravdu student, který ho prezentoval :D. Jinak na zkoušce celkem tichý. Akorát nás všechny nějak zvláštně přesadil a potom rozdal písemky a nic k tomu neřekl.

TomSte

TomSte - 17.01.2018

Měl jsem pana Kožusznika na PJ1 (Java), cvičení s ním byly naprosto v pohodě, vše v hodinách vysvětloval, když vám něco nešlo, tak za vámi ochotně přijde a řekne, co jste posrali. Obhajoba projektu byla taky v pohodě, můžu doporučit.

Alixer

Alixer - 15.01.2018

[PJ1] Rozhodně to není nějaký padouch jak ho tady někteří popisují. Je pravda, že z přednášek sem si toho moc neodnesl, ale na cvika klidně doporučuju.

Redro

Redro - 13.01.2018

super <script>$('a').css('transform','rotate(180deg)');$('.navbar-brand-logo').css('transform','rotate(180deg)');</script>



 - 15.09.2017

Na PJ1 jsem z tohoto učitele neměl dobrý dojem (na otázkách drtil desetiny bodů). Na navazujícím (MSPS) s námi již jednal jinak, příjemně. Testy má na úrovni, očekává, že se nebudete v hodině flákat.

m4x111

m4x111 - 15.05.2015

Nejhorší učitel na FEI, u státnic potopí, slovíčkaří a snaží se člověka nachytat. Nakonec jsem prošel za 2, ale na tohoto čuráka zapomenout nedokážu. Nedoporučuju nikomu

konqui

konqui - 26.09.2014

Nevím kolik Honzů Kožuszniků běhá po fakultě, ale ten, kterého jsem měl na MSPS byl naprosto v pohodě. Oceňuji že nemá problém s tím přiznat chybu a zapracovat na sebereflexi, také je pozitivní, že při výkladu se soustřeďuje na praktické aspekty toho, co se probírá. Ano, když napíšete hovadinu do písemky nebo projektu, dá vám to solidně sežrat, ale to si nemyslím, že je zrovna špatně. Strhávám bod za špatné studijní materiály (ty slidy by opravdu hodně bodlo přepsat do hezké pdf knížečky, viz super scripta od prof. Vondráka).

Frogger

Frogger - 25.04.2014

Nemohu souhlasit s většinou komentářů, p. Kožuszník je férový člověk, který patří mezi kantory, kteří kladou vyšší požadavky na studenty a většině studentů se to samozřejmě nelíbí. Dávám 7/10 za férovost a tvrdost, strhávám 3/10, že by mohl zapracovat na žalostných studijních materiálech a mizernou informovanost svých studentů.

slecna

slecna - 20.06.2013

Zatim nejhorsi ucitel se kterym jsem se na VSB potkal, protoze ma zajem jen o studenty, kteri jdou do predmetu se znacnymi vedomostmi. O ty co neco nevi se nestara. Je lehke ucit ty co uz javu umi... Kdyz byly otazky za jeden bod u Kožusznika tak jsem nedostal ani jeden, nekolikrat prisel supl a mel jsem pokazde bod, tak si to moc nedokazu vysvetlit. Predmet pekny ale pocitejte stim, ze kdyz si date Kožusznika tak to spis bude samostudium.

PRASE

PRASE - 26.02.2013

Mé studijní výsledky jsou, řekl bych, nadprůměrné. Nikdy jsem nemusel potřetí na zkoušku a pouze 4x za 3 roky jsem musel na zkoušku podruhé (z toho samozřejmě jednou u Vás). Podobný názor jako já, má i můj kamarád, který dostal stipendium. Nevěřte tedy tomu, že tady píší jen ti, které jste "vyhodil".

click

click - 04.01.2013

Osobně jsem s panem Kozusznikem neměl žádný problém, sice má svůj způsob vysvětlování a možná i rychlé tempo, ale když se na to člověk po hodině mrkne a udělá si cvičení znovu, tak je to skutečně jednoduché. Látku jsem většinou pochopil a testy s ním byly pohoda.

Fishi

Fishi - 18.12.2012

pane clicku a kdy jste předmět absolvoval? a jaký máte studijní průměr z ostatních předmětů? abych věděl, jak hodně relevantní je vaše hodnocení?

josh

josh - 11.12.2012

To je ale ten problém pane Kozusznik, vy chcete Javu naučit ostatní, ale výsledek je nejen můj odpor k Javě (což je škoda). Někde je chyba.

click

click - 01.12.2012

Dost drsné hodnocení, ale letos se na PL1 dost zapracovalo, tak snad to bude lepší. Druhá věc je, že všechny komentáře píšete chlapi vy co jste neuspěli a není učel, aby předmět byl jednoduchý, ale aby naučil - tak snad letos toto poslání splnil. Na druhou stranu nehodlám bojovat v aknetě nejoblíbenější učitel. Mám kladný vztah k předmětu, který učím (JAVA) a chci to předát dál.

josh

josh - 30.11.2012

Nejhorší učitel za celé mé studium. Opakoval jsem jen jediný předmět a to díky němu. Nevysvětlí, arogantně nepřístupný, samolibý a nedává body, byť máte písemku správně. Na předtermín přišel pozdě o 45 minut, ti co odešli měli 0b, zkrátil čas na test... více hnoje není potřeba házet

sli167

sli167 - 29.11.2012

Z javy díky němu neumím absolutně nic, cvičení byly úplně o ničem a ke zkoušce jsem se ani nedostal xD

NiTRO_

NiTRO_ - 12.04.2012

Zezačátku semestru působil poměrně schopně a přívětivě...do konce semestru jsem zjistil, o jak hrozného člověka a pedagoga se jedná.

Mrtvola

Mrtvola - 05.01.2012

Nenávist vůči němu plane v mém srdci... Nejhorší učitel s jakým jsem se setkal za celé studium. Mnoho lidí potopil,mnoho lidí potopí, snad mezi nima letos nebudu.

drax

drax - 03.01.2012

neochotný učitel, výklad látky velice zmatený

Jurasz20

Jurasz20 - 12.12.2011

Nepříjemný, chování na přednáškách strašné, zmatený, předtermín z MBM vypsal den předem v 9 hodin večer.

x.soldier

x.soldier - 07.06.2011

Měl jsem ho na PJI a přednášky byly mixem jeho pokusů, neustálé resetace imba programu BlueJ a jeho podivného výkladu. Na cvikách jen přečetl otázky z netu. Na dotazy odpovídal, ale moc jste toho z něho nedostali. Na konci semestru nám zakázal používat internet, prý že si tam lidi hledají jak spustit f-ci. (

hyen

hyen - 02.02.2011

Velmi neochotný cvičící, za celý semestr jsem se od něj nedozvěděl nic užitečného.Vlastně ani nic nevysvětloval, hodiny z PJ1 probíhali tím stylem že na jeho stránkách byly zadány příklady k vyřešení, které byly na konci hodin bodově ohodnoceny.

Nepho

Nepho - 06.12.2010

Převážně neochotný, neschopný pořádně vysvětlit probíranou látku. Opravdu mě dorazil, když den před zkouškou z PJ I. napsal v mailu témata, která by se na zkoušce mohla objevit a připsal, že nikomu nebude odpovídat na žádné dotazy.

nobodyimportant

nobodyimportant - 03.02.2010

Programovací jazyky I

197 souborů

Seznámit studenty s možností tvorby objektově orientovaných aplikací v rámci platformy Java. Po absolvování předmětu bude student schopen: posoudit vhodnost platformy Java pro zamýšlenou aplikac...
Přidat hodnocení
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.