Vývoj webových aplikací

V předmětu bude uchazeč seznámen s problematikou vývoje webových aplikací pomocí technologie Microsoft .NET Framework. Posluchač se seznámí s vývojem webových aplikací. Po absolvování kurzu bude posluchač umět vytvářet aplikace běžící na standardních klientech, ale také bude schopný vytvářet webové klienty pro mobilní zařízení. Kurz si klade za úkol připravit zájemce k certifikacím Microsoft Certified Professional (MCP) v oblasti vývoje webových aplikací v Microsoft .NET Frameworku za pomocí Microsoft Visual Studia.

Hodně kreditů Oblíbený předmět Bez zkoušky Žádné projekty

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 9/10
  • Souborů ke stáhnutí: 12
  • Předmět sleduje studentů: 10
  • Předmět učí lektorů: 1
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: VWA
Kredity: 5
Ukončení: Zápočet
Garant: Jan Martinovič
Projektů: 0
Bodů k zápočtu: 51

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Absolutně v pohodě předmět, naučíš se hodně zajímavých věcí, Honza umí ty přednášky vykládat, i když je to tak trošku uspávač hadů....člověk si musí zvyknout. Co se týče cvik, tak bych více požadoval větší interaktivitu s žáky..Vesna si tam programovala něco pro sebe, podle mě tomu moc nerozuměla. Ale tak třeba se zlepší. Určo 9/10

rekursman

rekursman - 27.02.2014

Předmět, který je brán hodně prakticky a to co si z něj odnesete lze hned v praxi i použít. Pan Martinovič to má pevně v rukou, takže veden je dobře, zápočet se skládá z projektu, kde je jasně, řečeno, co se má splnit (a pokud to člověk splní, tak body jsou jisté), ne moc těžká písemka a real-time test, který umí potrápit - je třeba se na něj opravdu připravit, zásek na nefunkční maličkosti může být smrtelný. (Kombinovaní)

Frogger

Frogger - 18.05.2013

Velmi užitečný předmět, narozdíl od mnoha jiných se vám znalosti z něj můžou hodit. Přednášky zajímavé, cvičení (Martinovič) probíhala tak, že na začátku zadal úkol související s látkou z přednášky a pak jen odpovídal na dotazy při jeho programování. Což podle mě není ideální, ale ani nic hrozného.

DarkLord

DarkLord - 08.02.2013

Skvělý předmět, jeden z mála předmětů na VŠB který mě opravdu bavil a ve kterém jsem se dozvěděl spoustu nových a užitečných informací. Pokud se alespoň trochu zajímáte o webdevelopment tento předmět by jste neměli minout :) Klasifikovaný zápočet se skládá z projektu, real-time testu a písemného testu.

vymak

vymak - 29.01.2013

Fajn předmět, který mně jako webdeveloperovi přišel zajímavější než předcházející Martinovičovy předměty. Nijak zvlášť to nehrotí, pokud jste přesvědčiví. Má obhajoba projektu trvala sotva 3 minuty. Teoretický test místy záludný, ale nic těžkého. U real-timu je hlavní se na něčem nezaseknout.

uhervo

uhervo - 09.02.2012

Docela těžký předmět pokud nejste v asp.net zběhlý (jako já). Na zápočet je dobré si projít všechny přednášky a důležité pojmy zapamatovat (je to test ABCD + 2 otázky fulltext). U projektu jsme si zadání vymýšleli sami, takže je dobré si ho dobře zadat a začít na něm co nejdřív dělat (u zápočtu víte, o čem se mluví) :-) Na cvičeních (nebyla jsem u Garanta) jsme odzkoušeli to, co se probíralo na přednášce a bylo to v pohodě. Zkouška probíhala takto: 1. real-time test: Dostaneš zadání vytvořit něco malého (handler, apod.) za 1,5 hod. 2. obhajoba projektu: V kanceláři garanta jsem měla říct, jak jsem splnila jednotlivé body projektu a kde najde např. handler apod. On se podíval na kód a podle svých dojmů a toho, jak jsem udělala real-time a zápočet mi dal nějaké body a známku.

trilli2

trilli2 - 24.01.2012

Jan Martinovič

Jan Martinovič

11 hodnocení


AT.NET PJ2 VWA
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.