Statistika I

Absolventi ovládají základní dovednosti nezbytné pro použití statistických technik a procedur za použití statistického software včetně interpretace výsledků statistické analýzy. Průběžná kontrola studia: * 10 krátkých kontrolních testů v průběhu se

Hodně kreditů

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 2/10
  • Souborů ke stáhnutí: 20
  • Předmět sleduje studentů: 35
  • Předmět učí lektorů: 3
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: STA1
Kredity: 6
Ukončení: Zkouška
Garant: Radim Briš
Projektů: 1
Bodů k zápočtu: 20

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Rozsah učiva aspoň na dva semestry, od příštího roku by mělo podle studijního plánu dojít k ořezání, tak aspoň nějaké zlepšení... Nejotravnější věc na tomhle předmětu je, jak se všichni tváří jak moc důležité materiály to jsou, přitom nevěřím, že někdy tyhle nesmysly budu potřebovat. Před absolvováním tohodle předmětu byl jediný statistický znak, který jsem uznával průměr a na téhle skutečnosti se po dokončení předmětu nic nemění.

resi

resi - 24.05.2015

Tak to milý příteli, nevím na jakém jedeš šitu, ale tohle je ten nejhorší předmět, který jsem kdy dělal. Pro IT je zbytečný a k ničemu. V budoucnu nevyužitelný, protože mi neuvízla ani slabika z těch nesmyslů. Cvičící neumí učit, jediný kdo něco umí je Litchmanová, ostatní si jen hrajou na statistiky. Celkově předmět k ničemu, je povinný, co naděláme.

smolkapavel

smolkapavel - 01.06.2014

Průměrně těžká matematika. Trošku jiná než ostatní matiky pro IT. Trošku nechápu, proč je určená pro tyto obory ale budiž. Celkem easy projekt a když máte dobrého profesora, tak i lehké písemky. Doporučuji Kovářovou. Nevysvětluje úplně nejlépe, ale písemky má lehčí než ostatní. Zkouška není z nejlehčích ale pomocí PC se dá zvládnout.

drax

drax - 17.06.2013

Pavel Jahoda

Pavel Jahoda

36 hodnocení


LAIT STA1
Jan Kracík

Jan Kracík

3 hodnocení


STA1
Tereza Kovářová

Tereza Kovářová

9 hodnocení


STA1
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.