Softwarový proces

Nápní předmětu je popis softwarového procesu RUP - Rational Unified Process, který reprezentuje disciplinovaný postup při rozdělování a řízení úkolů v rámci vývojové organizace. Cílem je vytvoření produktu, který splňuje nároky uživatele a je vyřešen dl

Oblíbený předmět

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 8/10
  • Souborů ke stáhnutí: 5
  • Předmět sleduje studentů: 9
  • Předmět učí lektorů: 1
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: SP
Kredity: 3
Ukončení: Zkouška
Garant: Ivo Vondrák
Projektů: 1
Bodů k zápočtu: 0

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Au

ProfesionálníGrafik

ProfesionálníGrafik - 25.01.2022

Dnes tento předmět má Štolfa, kde na začátku semestru má přednášky a v druhé polovině se předmět přesune do formy cvičení. Předmět je za vykonání úkolů z těchto cvičení, které se dělají ve skupině, a jedná se o vyplňování zhodnocení procesu na základě čtení dokumentů. Předmět je vcelku zadarmo, kde stačí tomu v druhé polovině dát hodinu mimo cvičení na vypracování těch úkolů.

Foxaves

Foxaves - 27.04.2021

To mě ty přednášky zas až tak nebeské nepřišli. Připadá mi, že pan Vondrák mluví stále dokola to furt to samé, jakoby snad bylo učivo nedobře nastrukturované nebo chtěl mluvit déle o něčem, o čem se toho moc říct nedá. Zpočátku jsem chtěl být velmi pozorný a bylo to fajn, ale i tak to byl pro mě spíš teoretický předmět, proto jsem na přednášky později nechodil a kostra učiva se z těch stručných českých skript pochopí snadněji.

katzda

katzda - 10.01.2013

Už to tu všetko napísali kolegovia predomnou, ale ... Tento predmet som si do rozvrhu zapísal hlavne preto, že je to posledná možnosť vidieť počas výuky výklad prof. Ing. Vodráka. Kto nevidel jeho prezentácie nepochopí. Ale zhrnul by som to zhruba tak, že ľudia čo vedú na FEI prednášky by mali povinne pravidelne raz do mesiaca absolvovať nejaký kurz o prednášaní a prezentovaní, ktorý by viedol pán Vondrák. Potom by prednáškové sály neboli zaplnené z max. 20%. Každému študentovi FEI tento predmet odporúčam. Čo sa náročnosti týka, ako nám povedal sám prednášajúci nepovažuje tento predmet za základný kameň vedomostí Ing. studia a aj náročnosť skúšky zodpovedá tomuto výroku.

vanto

vanto - 12.12.2012

Jeden z nejlepších předmětů, o kterém si prvně myslíte z doslechu, že jsou to kredity zadarmo a že se tam nemusí ani chodit. Když tam nepůjdete, oberete se o možnost vyslechnout si látku a názory jednoho z nejúžasnějších lektorů, kterého jsem měl kdy tu čest potkat. Pan Vondrák látku popisuje srozumitelně, zábavnou formou, příjemně se poslouchá a z jeho názorů číší moudrost, kterou určitě má z těch zkušeností, které za celou svoji kariéru pobral. Zkouška je jednoduchá, stačí si přečíst pár stránek čtivého textu a máte to. Hodnotím za 10 bez výhrad!

Roggy

Roggy - 18.01.2011

souhlas! pan Vodrák neskutečně zábavně a poutavě vypraví o svých zkušnostech shrunujících do ucelených poznatků. člověk vždy odchází s dobrým pocitem. asi nejpohodovější předmět vůbec. vřele doporučuji!

bay011

bay011 - 27.10.2010

pan Vondrák tenhle předmět vede úplně luxusně! Jen přednášky, žádná cvika, zkouška lehká!

x.soldier

x.soldier - 10.12.2009

Ivo Vondrák

Ivo Vondrák

17 hodnocení


SP SWI
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.