Modelování v grafických aplikacích

Předmět je určen pro zájemce o 3D modelování. Cílem předmětu je seznámit posluchače se základními programy pro 3D modelování (POV-RAY, Blender, AutoCAD, 3D studio). Během předmětu se posluchači seznámí s možnostmi a vlastnostmi modelovacích nástrojů. Hlav

Oblíbený předmět Bez zkoušky

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 9/10
  • Souborů ke stáhnutí: 7
  • Předmět sleduje studentů: 4
  • Předmět učí lektorů: 1
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: MGA
Kredity: 4
Ukončení: Zápočet
Garant: Ing. Martin Němec
Projektů: 1
Bodů k zápočtu: 51

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Předmět navazující na ZPG (povinná prerekvizita), ve kterém se prakticky probírá proces vytváření modelů za využití programu Blender. Jsou zde akorát prodloužená cvičení, ve kterých se probírají různé metody tvorby modelů a jejich výsledná optimalizace a texturování. Pro absolvování předmětu stačí akorát něco málo vymodelovat, vložit to do svého projektu ze ZPG a na posledním cvičení odprezentovat. Němec tento předmět bere jako bonus pro studenty, kteří si dali ZPG a nic už tady nehrotí. Jeho přístup k výuce je zde v porovnání se ZPG taky o dost přívětivější, jelikož názorně ukazuje, jak se ty věci dělají a poté řeší případné problémy studentů namísto svého obvyklého pasivního přístupu.

Foxaves

Foxaves - 02.05.2019

skvělý předmět, skvělý učitel (Němec)

uhervo

uhervo - 09.02.2012

Je to spíš takový odpočinkový předmět, kde se nemusí zas až tak uvažovat, probírají se zde opravdu jen ty nejnutnější základy (ale víc toho opravdu stihnout nejde). V současné době(2011/2012) to vyučuje pouze p. Němec který tomu celkem rozumí takže kdo má zájem přičichnout k tvorbě 3D grafiky a získat tak pár kreditů víceméně zdarma tak směle do toho. Ikdyž je tento předmět hodně do pohody, radši bych nepodceňoval projekt a začal s ním už před Vánocema nebo maximálně po svátcích (pokud chcete ať to trochu vypadá). Ono se to nezdá ale je to celkem žrout času.

Forseti

Forseti - 04.02.2012

Parada, takhle to ma byt. Opravdu dobry predmet, pro toho kdo se chce naucit modelovat v blendru

Majkl177

Majkl177 - 09.02.2009

Skvělý předmět, baví mě.

Ossian

Ossian - 06.10.2008

zatím nejzajímavější předmět, se kterým jsem se na této škole setkal!

x.soldier

x.soldier - 24.09.2008

Martin Němec

Martin Němec

20 hodnocení


MGA URO ZPG GPG
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.