Internetové technologie

Předmět Internetové technologie poskytuje přehledové informace jak o aktuálně využívaných technologiích v rámci Internetu, tak o technologiích, které budou do reálného provozu nasazeny v průběhu příštích let.

Hodně kreditů Oblíbený předmět

Shrnutí

 

  • Průměrné hodnocení: 9/10
  • Souborů ke stáhnutí: 14
  • Předmět sleduje studentů: 17
  • Předmět učí lektorů: 1
  • Diskuze obsahuje příspěvků: 0

Informace

Zkratka: IT
Kredity: 6
Ukončení: Zkouška
Garant: Michal Radecký
Projektů: 1
Bodů k zápočtu: 21

Nahrát soubor Hodnotit předmět

Pre mňa jeden z tých lepších predmetoch, kde má človek možnosť získať vedomosti z rôznych oblastí internetových technológií či už na zvaných prednáškach, alebo z prezentácií študentov. Zároveň je veľkým pozitívom možnosť odtestovať schopnosť prezentácie nejakej témy pred publikom. Možno jediným negatívom je pravidlo, že jednu tému môže spracovať len 1 študent v semestri, čo pri situácií, keď už je téma, ktorej sa človek venuje obsadená núti človeka si vybrať tému v ktorej nieje "až tak doma" a v ktorej nemá excelentné vedomosti.A tento nedostatok sa môže odraziť na bodovom hodnotení. Na druhej strane chápem, že počúvať 5x prezentáciu o napr. HTML5 by bolo strátou času.

vanto

vanto - 18.05.2013

Super... stačí si zabrat termin na prezentaci a vlastně přijt jen na jedno cviko, kde mě prezentace čeká. Trošku mě Děsila délka prezentace... přece jen byli 2 lidi na jedno cviko... Takže doporučuji nějaké téma, kde se dá kecat, kecat a kecat....

bandit

bandit - 09.02.2013

předmět pohodový, stačí prezentace a hotovo. na zkušku je to kopec teorie, která vyloženě vybízí hodit na taháky a opsat :-)

bay011

bay011 - 31.05.2011

Nevím co napsat. Na jednu stranu totální pohoda za 6 kreditů, kde na cvička ani přednášky není nutno chodit, jen udělat prezentaci a odprezentovat. Na přednáškách se probíraly věci co drtivá většina zná. Uvolněná atmosféra, uvolněný předmět. Téměř nic nového jsem se ale nedozvěděl, byla to v 90% nuda a zkouška mě rozčílila. Kvůli kreditům to berte. Kvůli přínosu nikoli. Na zkoušku se učte definice zpaměti.

Demilich

Demilich - 18.05.2011

Michal Radecký

Michal Radecký

9 hodnocení


IT ZP
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.